SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Dziennik żywieniowo- treningowy /Redukcja"

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 250 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6494
Trening i miski:
Chciałam dołożyć ciężar na wiosłowaniu sztangą w opadzie tułowia, ale nie daje więcej rady, przy 3 serii wyciskam resztkami sił.
Pomyliłam się, więc przy wiosłowaniu sztanga w opadzie tułowia były 4 serie- jedna z ciężarem 22,5kg.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Ja tylko wpadam zeby powiedziec ze sledze Cie i podziwiam za super regularne wypiski. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 250 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6494
Pięknie dziękuje za miłe słowa :) +20 do motywacji ;D
Trening i miski:








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Czy mi się wydaje czy Ty ten trening już całe wieki maglujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 250 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6494
Tak, od samego początku. Poszukać i zmienić na inny? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
czyli ile to już czasu z pół roku? nie czujesz potrzeby progresji zmiany ? nie masz żadnego celu treningowego, że tak nawet sama nie pomyślałaś o zmianie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 250 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6494
Jakieś 9 miesięcy. Dopiero niedawno myślałam o zmianie, w marcu ma mi ktoś ułożyć plan pod moje słabsze ogniwa. Co do celu to na początku był taki, żeby dojść do wyglądu który by mnie zadowalał, poprawa zdrowia, poprawa postawy, zmniejszenie kifozy piersiowej. W marcu ponownie idę do fizjoterapeuty, powtórzę badania krwi. Wcześniej nie myślałam o zmianie planu, ponieważ progres był nieznaczny, potem się ruszyło, więc myślałam, ze dopiero po kilku miesiącach zaczynam wyciągać z niego to co najlepsze.


Zmieniony przez - kereko1 w dniu 2017-02-22 19:31:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 250 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6494
W piątek musiałam nagle wyjechać, więc treningu nie było zrobiłam dzisiaj taki misz masz:
serie: 3x10
1. Przysiad klasyczny- 45kg

2. MC Romanian- 48,5kg

3. Wyciskanie sztangi w opadzie tułowia- 32,5kg

4. Wznosy bokiem- 2,5kg

5. Rotacja zewnętrzna ramienia

6. Uginanie ramion ze skrętem- 7,5kg

Musze zmienić dni treningowe, więc ustaliłam na czwartek, sobotę i poniedziałek.
Plan na razie jeszcze ten co był, ale mniej więcej od marca będzie inny.
Piątek został uznany jako cheat day.
Miski:








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Nowy trening często daje fajnego kopa motywacyjnego - warto czasem spróbować nowych ćwiczeń czy jakichś nowych technik treningowych.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 250 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6494
Miski i trening:








Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja nóżek + bebzolek ;)

Następny temat

Budowanie mięśni u kobiet. Trening na 5 dni

WHEY premium