SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dieta do OCENY

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 347

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4120
Witam, sporządziłem pare dni temu dietę, chciałbym się dowiedzieć czy mam coś zmieniać czy może tak zostać. Zalezy mi na trzymaniu wagi ew. małego spadku. Chce polepszyć siłę i wytrzymałość. Trenuje piłke nożna,
Biegam w dni pomiędzy treningami siłowymi.

Obiad może ulec zmianie. Trening godz rozpoczynam o 19 kończe po 20,
czasami zaczynam trochę pózniej ale to zależy od zajęć.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 415 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15069
ujdzie, dodaj wiecej warzyw
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4120
ok thx;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mieso mielone ... jeden wielki syf??

Następny temat

Dieta na redukcję

Acai ALLNUTRITION - zdrowie i smukła sylwetka Acai ALLNUTRITION - zdrowie i smukła sylwetka Martwy ciąg klasyczny czy hex-bar? Który lepszy? Martwy ciąg klasyczny czy hex-bar? Który lepszy? Big Ramy jest taki wielki, że nawet nie może usiąść! Big Ramy jest taki wielki, że nawet nie może usiąść! Zimne napoje zwiększają wytrzymałość Zimne napoje zwiększają wytrzymałość Najpiękniejsze Juniorki Bikini Fitness 2018 Najpiękniejsze Juniorki Bikini Fitness 2018 Białko serwatkowe plus trening w spalaniu tłuszczu: co najlepsze?! Białko serwatkowe plus trening w spalaniu tłuszczu: co najlepsze?! Już za kilka dni IFBB Diamond Cup Warsaw Ptak Expo Już za kilka dni IFBB Diamond Cup Warsaw Ptak Expo  IFBB Diamond Cup Warsaw Ptak Expo - CD. IFBB Diamond Cup Warsaw Ptak Expo - CD.