SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

'David Douillet Judo Demo' juz jest!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 664
Pozwolilem sobie zalozyc nowy temat. latwiej bedzie znalezc linka. demo jest do pobrania na:
http://www.daviddouilletjudo-lejeu.com/telechargements/demopc.php?m=telechargements
instalka zajmuje 193MB. jak widac na stronie wymagania nie sa wysokie. demo niestety w calosci po francusku. w opcjach jest sterowanie, pocwiczyc rzuty mozna w 'didacticiel'->'entrainement'. u mnie bez pada nie da sie grac. sciagajcie. fajna gra ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 664
ok. jednak mozna grac na klawiaturze tylko nie steruje sie strzalkami ani tak jak tam jest narysowanie, lecz przy pomocy w,s,a,d. aha... i zeby wejsc w czasie walki albo treningu do menu trzeba nacisnac spacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9052
a pamieta, wspominalem cos o tej grze
juz sciagam, jeszcze jakies 33 godziny
jakies tips and tricks? kombinacje? rozpracowales cos?

"Lewis powiedzial ze zostane mistrzem swiata jesli poslucham jego rad - i jakie to byly rady? - no wlasnie nie wiem bo odszedlem" Artur Szpilka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 664
wszystkie rzuty sa opisane w grze i kazdy mozna osobno trenowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
Nie wiem jakos mi srednio ta gierka podchodzi moze dlatego ze to Fr, moze jak bedzie plna wersja po EN lub PL to jakos inaczej bedzie.

Jak narazie to grafa ok, grywalnosc srednio, najgorzej to ze sterowaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9052
a mozna jakos te klawisze przedefiniowac? mam laptopa bez numerycznej i czym mam grac@?

"Lewis powiedzial ze zostane mistrzem swiata jesli poslucham jego rad - i jakie to byly rady? - no wlasnie nie wiem bo odszedlem" Artur Szpilka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 664
no faktycznie z tym laptopem to lipa :] a sterowanie moim zdaniem jest bardzo fajne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozmiary rekawic

Następny temat

trening fightera

WHEY premium