SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Surreal/ fotki str.7

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 50210
Jeszcze wczorajsze jedzonko.




Pomiary




Zmieniony przez - Surreal w dniu 2012-12-22 14:24:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 50210
Podsumowanie

Nadszedł czas na podsumowanie. W niedzielę (16.12) zakończyłam 8 tygodniowy cykl z treningiem nr 2 autorstwa Obli, zdjęcia miałam okazję zrobić dopiero wczoraj, dlatego podsumowanie nieco opóźnione.

Dieta

Kaloryczność została ustalona na 1700 kcal, początkowy rozkład był następujący: B: 120g, W: 150 g, T: reszta. Od 28.11.2012 rozkład został zmieniony na B~135 g, W ~150 g, T~62 g.
Przyznam, że liczenie i ważenie wszystkiego przerażało mnie, ilości białka i węgli wydawały mi się ogromne. Moim największym problemem było właśnie dobicie białka i węgli oraz ograniczenie tłuszczu (z tym nadal miewam problemy i muszę się sporo nakombinować, żeby nie było go za dużo ). Do ilości jedzenia już się przyzwyczaiłam, czasami w trakcie dnia bywają takie momenty, że się czuję bardzo głodna i konia z kopytami bym zjadła Dziwie się samej sobie, bo w porównaniu z ilościami, które zjadałam jeszcze np. 7 miesięcy temu obecne ilości wydają się być ogromne.

Na obecnym rozkładzie czuję się dobrze, odnoszę wrażenie, że jednak większe węgle mi służą, organizm bardziej się ich domaga. Cieszę się, że moje problemy hormonalne w końcu się skończyły

Trening

Szczegółowe rozpiski można znaleźć w moim dzienniku. Krótko podsumowując mogę stwierdzić, że udało mi się zanotować progresy, jednak w pewnym momencie w przypadku niektórych ćwiczeń pojawił się zastój. Zwłaszcza ostatni tydzień treningów był ciężki, odczuwałam już spore zmęczenie. Stagnacja dotyczyła MC, wyciskania skosem i przysiadu przedniego z push press.


Spektakularnych zmian nie ma, właściwie to są prawie że niezauważalne, jedynie coś widać na zdjęciu bokiem. Na pewno poprawiła się jakość ciała, cellulit się zmniejszył a to dla mnie spory sukces
_____________________________________________________________________

Chciałam podziękować wszystkim, którzy do mnie zaglądali i udzielali wskazówek, w szczególności Obli, która nade mną czuwała. Obli bardzo dziękuję za wszystkie porady (P.S. olej kokosowy pomaga, pomalutku stan skóry się poprawia, choć muszę przyznać, że kapryśna ona jest i w trakcie @ zawsze wygląda nieco gorzej).
_____________________________________________________________________

Dalsze plany

Zamierzam nadal ćwiczyć i jeść porządnie. Wiem, że czeka mnie jeszcze sporo pracy. Chciałabym poprawić proporcję sylwetki (w końcu stać się klepsydrą) oraz pozbyć się nadmiaru fatu i dobudować mięśnia.
Obli, liczę na Twoje wskazówki. Wiem, że jesteś zajęta, ale jakbyś znalazła kiedyś chwilkę i doradziła mi, czy po regeneracji mam nadal kontynuować trening nr 2 czy rozpocząć jakiś inny będę bardzo wdzięczna Chciałabym w przyszłym tygodniu zacząć treningi i jestem ciekawa czy powinnam się nastawić na jakieś nowe wyzwania



Zmieniony przez - Surreal w dniu 2012-12-22 17:00:07

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-11-19 20:32:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
Surreal gratuluję dotrwania w treningach i zakończenia kolejnego etapu

Jakość ciała bardzooooo się poprawiła!! Szczególnie widać na nugach i pupie!!!i zmiany w brzuszku na duży plus!! Oby tak dalej!! Będę nadal podglądać!!

Mnóstwa prezentów pod zieloną choinką,pyszności na wigilijnym stole,
wspaniałej rodzinnej atmosfery,a także wystrzałowego Sylwestra
oraz spełnienia marzeń i ciągłych progresów w treningach w Nowym Roku!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 50210
Dziękuję bardzo Mali za miłe słowa oraz za życzonka

Co do treningu to jeszcze nie wiem co dalej, czy zostanę przy obecnym czy coś innego. Czekam aż Obli znajdzie chwilkę i coś zaproponuje.

Mali, może się orientujesz czy w Wigilię też trzeba miskę zaplanować i dokładnie wszystko liczyć, czy można sobie odpuścić i po prostu jeść czysto? Bo tak z każda potrawą z wigilijnego stołu ganiać na wagę to trochę ciężko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
Zacytuję słowa Martucci: "Ćwicz co chcesz i jedz jak chcesz. Byleby nie były to same brunkager"...czyli bez słodkości dziewczyny w "Lejdi przy garach" podawały różne przepisy...i Saida dodała: "Kurcze, nawet fitnesski jedzą słodycze w święta
Znaczy akurat do słodyczy to nie namawiam Ale naprawdę zachowujmy umiar, trzeba mieć też zdrowe podejście do diety"... https://www.sfd.pl/Lady_przy_garach,_czyli_luźne_pogadanki_o_kuchni_i_nie_tylko_;_-t699560-s117.html czyli wystarczy że zachowasz umiar i wyśrodkujesz między dietą a potrawami wigilijnymi W moim dzienniku zaplanowałam sobie pierwsze 2-3 posiłki a potem to po troszeczku spróbuję potraw!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 50210
Dziękuję Ci bardzo Mali za odpowiedź Słodyczy na pewno nie będzie u mnie, jedynie ich zdrowe imitacje. Mam zrobiony sernik grubasa (na forum jest przepis), pieczone jabłuszka z serem, jajkami, duszonymi bez cukru owocami (taki mix jabłko, śliwka, aronia) i posypane migdałami. A także mazurek owsiany (tutaj wrzuciłam przepis), tym razem zamiast jabłek na górę poszedł mix z aronią. Więc same dozwolone rzeczy

A potraw też popróbuje, zwłaszcza sałatki śledziowej i pstrąga pieczonego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Mimo małego stażu na forum też nie chcę popadać w paranoję. Z dozwolonych rzeczy mam śledzia, karpia (dla mnie robiony bez panierki), z ciast mamy jedno z orzechów, bez mąki - same dozwolone składniki. Z niedozwolonych to symbolicznie trafi się jakiś pieróg z kapustą (u mnie bardzo cienkie ciasto się robi) i barszcz z uszkami - też symbolicznie. Reszta dnia na czystej misce damy radę, wszystkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 50210
Oczywiście, że damy radę Mnie się udało przekonać ostatnio domowników do pieczonej na ruszcie rybki, nawet tata powiedział, że na Święta będzie chciał pstrąga z rusztu a nie smażonego

Witaj Eveline w moim dzienniku, będę do Ciebie zaglądać
Jeszcze raz życzę wszystkim Wesołych Świąt
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta redukcyjna- PIERWSZY RAZ

Następny temat

Cel - 30 kg mniej - proszę o pomoc

Wiecej