SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

DT/ ma39/ 40-latka/ foto str.7, str .23

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29395

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 397 Wiek 44 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 23886
Na forum trafiłam szukając planu treningowego miesiąc temu, od tego czasu zmodyfikowałam swoja dietę zgodnie z zaleceniami "co jedzą ladies".Moim celem jest poprawa układu mięśniowego i tym samym sylwetki.Rozpoczęłam trening dla początkujących z regulaminu.Proszę o wskazówki i rady.

Dodaję ankietę,zdjęcia, miskę i trening:
Waga : 55
Wzrost : 165
Obwód w biuście(1) : 90
Obwód pod biustem : 78
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 69 
Obwód bioder (3): 91
Obwód uda w najszerszym miejscu: 55
Obwód łydki : 33
W którym miejscu najszybciej tyjesz : biodra,uda,brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz : biust
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) siłownia 3 razy w tygodniu
Co lubisz jeść na śniadanie: ser, owsianka, jajka
Co lubisz jeść na obiad:warzyw,zupy,mięso , ryby, makarony, kasze,
Co jako przekąskę : owoce, żółty ser
Co jako deser : owoce, ciemna czekolada, wino w weekend
Ograniczenia żywieniowe : nie mam
Stan zdrowia: skolioza
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: od 2 lat nie, wcześniej przez kilkanaście lat antykoncepcja hormonalna
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
czy rodziłaś:tak,20 lat temu
Preferowane formy aktywności fizycznej :lubię wszystko oprócz aerobiku,dużo chodzę na piechotę,w sezonie samochód zamieniam na rower, poza tym basen,siłownia(ostatnio najbardziej!)
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : nic
Stosowane wcześniej diety : żadna na poważnie( nie miałam nigdy problemów z wagą)

Zmieniony przez - ma39 w dniu 2013-02-08 18:33:21
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 104 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 124486
Cześć ma39
Staraj sie mieć w każdym posiłku BTW
3mam kciuki za tą formę i za to mienso
będę zaglądać

If you change nothing ... nothing will change!

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 397 Wiek 44 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 23886
dziękuję bardzo!staram się, staram.Czuje się na tej diecie bardzo dobrze-nie męczą mnie już: wzdęcia i zgaga-wcześniej na śniadanie prawie zawsze jadłam biały ser(uwielbiam) a odkąd zmieniłam ten posiłek na owsiankę i jajka nie mam żadnych dolegliwości trawiennych!
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 26831 Wiek 12 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 282377
Witaj

Dlaczego tak wysoko białko podbijasz?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

napisał(a)
Początkujący
wysokie?hmm--wzoruje się na przykładowym jadłospisie z wypiski:

DNI TRENINGOWE
BIAŁKO 35% zapotrzebowania kalorycznego
TŁUSZCZ 35% zapotrzebowania kaloryczneg
WĘGLOWODANY 30% zapotrzebowania kalorycznego

DNI NIETRENINGOWE
BIAŁKO 35% zapotrzebowania kalorycznego
TŁUSZCZ 45% zapotrzebowania kalorycznego
WĘGLOWODANY 20% zapotrzebowania kalorycznego

Zmieniony przez - ma39 w dniu 2013-02-08 23:04:45
napisał(a)
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 28242 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 125423
Już to ciało wygląda lepiej, niż niejednej nastki, także do dzieła, a będzie jeszcze lepiej

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 210 Napisanych postów 59591 Wiek 13 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 228104
Ja myślę, że ciało lepsze niż 3/4 nastolatek

Jest gen, jeśli w parzez z nim idzie determinacja, to nic tylko wypatrywać rezultatów
Pozwodzenia

Matka Chrzestna

NIEDOCZAS mam

napisał(a)
Początkujący
Bull,Saida,Martucca--dziękuję bardzo, tak, natura była dla mnie łaskawa, ale najwyższy czas jej trochę bardziej pomóc, młoda wiecznie nie będę:). Obiecuję meldowała o rezultatach,na razie czuje się doskonale--w końcu mam plan!
napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 65575 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 188925
35% bialka bym sobie odpuściła to za duzo jak na osobe poczatkująca i tez odpuściłabym jakies dziwne rotaje bo nie za bardzo rozumiem jej cel.
reszta j.w fajnie
napisał(a)
Usunięty przez Martucca za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 210 Napisanych postów 59591 Wiek 13 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 228104

Matka Chrzestna

NIEDOCZAS mam

napisał(a)
Początkujący
Obliques -dziękuję za radę, jaki w takim razie mam utrzymywać rozkład BTW?czy jeść po prostu dobrze, bez liczenia?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowa :( redukcja, dieta i zgrabne ciałko

Następny temat

KURSY INSTRUKTORSKIE - WARSZAWSKA AKADEMIA SPORTU Dariusza Karpińskiego

ZŁOTA Anita i konflikt zawodniczek ZŁOTA Anita i konflikt zawodniczek Bartosz Leoniewski wygrał w Las Vegas! Bartosz Leoniewski wygrał w Las Vegas! Olej kokosowy a cholesterol Olej kokosowy a cholesterol Co zamiast ryżu na masę? Co zamiast ryżu na masę? Dlaczego zmarł Rich Piana? Nadciśnienie - ukryty zabójca kulturysty Dlaczego zmarł Rich Piana? Nadciśnienie - ukryty zabójca kulturysty Nie mogę przytyć - dlaczego? Nie mogę przytyć - dlaczego? Schab czy kurczak? Schab czy kurczak? Odżywka białkowa - w jakich porach spożywać? Odżywka białkowa - w jakich porach spożywać?