SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"CUD SUPLEMENTY" men solution, probolan, metadrol, musculinex, methoxy i inne.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 200022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ASNF
Czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją mocną stroną jak widać

Cały ten temat jest poświęcony produktom, które mają na celu tylko zarobienie kasy na naiwniakach. Wszystkie wynalazki opisane w tym temacie należy omijać.



Zmieniony przez - ASNF w dniu 2016-02-09 18:21:22

Cóż za cięta riposta,wydawało mi się,że może chociaż na tym forum będą konkretne odpowiedzi, a tu spinka internetowa -bravo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665
Jak spinka? Skoro w temacie o 'cudownych suplach' pytasz o działanie jednego z nich to wniosek nasuwa się sam Pozdrawiam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie było tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Kiedyś komentarz postanowiłem napisać pod danym suplem i mi się to nie udało, oni sami piszą opinie. A do tego jak się widzi taki opis można pomyśleć.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665
biorę 5 opakowań!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Mówisz że aż 50kg mięśni potrzebujesz?

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665
2 na masę, 2 na redukcję, żeby za bardzo nie spaść i jedno na ewentualne podbicie dawki


Zmieniony przez - ASNF w dniu 2016-02-09 21:53:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 546 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12418
szkoda trochu ludzi którzy w takie rzeczy wierzą i to kupują
mieć trochę rozumu wejść na forum a one ci prawdę powie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9
sobiecwicze88
szkoda trochu ludzi którzy w takie rzeczy wierzą i to kupują
mieć trochę rozumu wejść na forum a one ci prawdę powie


To nie jest do końca tak, jak piszesz. Jestem kobietą, a większość z nas, jak wiadomo, non stop się odchudza. Działanie takich supli działa na zasadzie placebo na większość z nas. Masz ten komfort psychiczny, że robisz coś, aby zmienić obecny stan rzeczy. A że przy okazji nabijasz kabzę producentowi? Cóż, trudno przemówić do rozumu takim ludziom :)
Ja kojarze tylko somatodrol bo mój chłopak kiedyś to kupił. Ale nie był zadowolony z efektów. Zresztą opinie mówią same za siebie.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2016-03-12 11:23:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665
taniej wyjdzie kupić sobie witaminę C w aptece za parę złotych i łykać jako 'super spalacz tłuszczu', niż środki przedstawione w temacie na o wiele większe pieniądze, skoro to kwestia psychiki w stylu: 'będę ćwiczyć, bo łykam tabsy i szkoda, żeby się zmarnowały'
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzrost ceny białka

Następny temat

Dziwny przypadek z kratyną

WHEY premium