SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

''CIĘŻAR MUSI BYĆ CIĘŻKI '--czyli walka o sylwetke

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 879712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130869
"Na stare lata" gumki pożądane - nie ma co komplikować sobie życia

Będzie koszulka po zawodach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie lękajcie się duch fansa czuwa nad wami wszystkimi
I nieraz się w język(palce) gryzie vide zajarówa, że chłop robi damski myk za plecami i jeszcze się tego cieszy a jak mówi pismo bary wielki mieć będziesz, bo nie sobie a kobietom staniki będziesz rozpinał
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345903
TS_Rulezzz
Nie lękajcie się duch fansa czuwa nad wami wszystkimi
I nieraz się w język(palce) gryzie vide zajarówa, że chłop robi damski myk za plecami i jeszcze się tego cieszy a jak mówi pismo bary wielki mieć będziesz, bo nie sobie a kobietom staniki będziesz rozpinał


Jak to mądrego ,przyjemnie posłuchać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345903
Strój rowerowy --rower oparty o ławkę


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
TS_Rulezzz
Nie lękajcie się duch fansa czuwa nad wami wszystkimi
I nieraz się w język(palce) gryzie vide zajarówa, że chłop robi damski myk za plecami i jeszcze się tego cieszy a jak mówi pismo bary wielki mieć będziesz, bo nie sobie a kobietom staniki będziesz rozpinał


Bo nie o to chodzi by kobiecie stanik rozpiąć. Chodzi o to by sama to zrobiła
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311147
Kurde, ja mam za małe "gumki" W sensie muszę je na dłoniach zaczepiać i pod plery.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345903
ajazy
Kurde, ja mam za małe "gumki" W sensie muszę je na dłoniach zaczepiać i pod plery.


ja zaczepiam w różnych konfiguracjach ,często za gryf i przy podłożu ,różne naciągnięcie" gumek "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345903
Wtorek
po solidnej rozgrzewce WL Z GUMAMI

2 x 12 x 30
2 x 10 x 50
2 x 8 x 60
2 x 6 x 70
2 x 6 x 75
2 x 4 x 80
4 x 2 x 85kg

wl maszyna bardzo szeroko 5 serii po 12
2 ćwiczenia plecy górny wyciąg + wiosło hantle leżąc na ławie po 4 serie
triceps poręcze 4 serie
---maszyna 4 serie

wieczorne pompki --125
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345903
Mistrz-Giaurnemo napisał ---
Giaurnemo
Chociaż to są moje posty to bardzo chwalę ich usunięcie
Bo też skasowałbym gdybym nie lubił prawdy


ja natomiast Mistrzu-Giaurnemo mam problem z spojrzeniem sobie w oczy w lustrze ,odkąd dowiedziałem się ( skasowane moje posty
że jestem kłamcą,manipulantem ,manifestantem,obrażający innych itd
I jak tu żyć panie ,no jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345903
Chciałem napisać w dzienniku Maacka lecz zaraz będzie że spam że ......to zrobiłem to w swoim

maceek
Oczywiście nagrodę przyjmuję i bardzo dziękuję
Dam fotkę jak przyjdzie.

Jakby kogoś interesowało to nie mam z przyjęciem nagrody żadnego problemu.

P.S. Kolega potrzebował pomocy to pomogłem...na resztę mam wyj**....



Ja z przyjęciem nagrody nie miałem problemów ,zawsze przyjmowałem z wielkim podziękowaniem,teraz zaistniała inna sytuacja ta nagroda już nie należała do mnie.
Zarzucono mi nietakt ,złe zachowanie może i tak --tacy też są wśród nas i tak często spostrzegamy innych
Dla mnie nie do przyjęcia była propozycja " pod stołem " -na pw ---to jest dopiero zakłamanie ---okłamię że ja zamawiam --okłamię że ja stosuję --okłamię że ja opisuje -----i wszyscy zadowoleni ??? ,nie ja byłbym niezadowolony .Nagroda którą otrzymałem i za nią podziękowałem została odebrana już nie mnie ja ją podarowałem ---różne są na to spojrzenia lecz ja powtórzę --otrzymałem --podziękowałem --podarowałem
Nie porównuje się do wielkich sportowców lecz często w prasie,telewizji widzimy gdy znana osoba przekazuje nagrodę czy to na cele charytatywne czy osobie prywatnej --jakoś sponsorom czytaj moderatorom,to nie przeszkadza i nie rozdaje upomnień ,czy cofnięć nagrody
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Push&Pull DO OCENY :)

Następny temat

Problemy z kręgosłupem

WHEY premium