SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

''CIĘŻAR MUSI BYĆ CIĘŻKI '--czyli walka o sylwetke

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 874516

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5913 Napisanych postów 9091 Wiek 64 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 345732
kabo9
nie wiem czy jest sens wchodzić na jedynki z kontuzją, w ten sposób na pewno nie przyspieszasz gojenia
dwa lata temu jak miałem problem z barkiem to przez 2-3 tygodnie przy wszystkich wyciskaniach nie schodziłem poniżej 15 powtórzeń i też nie do odcięcia tylko 2-3 seryjki kontrolnie i pomogło
trzeba dokrwić dobrze bark, dać mu odpocząć i się zregenerować - ja bym tak zrobił, ale ja mam czas i nie mam presji
gdzieś tam doczytałem, że jakieś zawody masz w planie to lepiej trenera zapytaj co z tym fantem zrobić


Kabo -tak nie ma sensu wchodzić na jedynki nawet gdy jest lub powinien być zapas sił ,jeżeli przeczytałeś opis mojego treningu to zauważyłeś że tak robiłem jak napisałeś po 15 powt niższy ciężar dokrwienie
Plany startowe musiałem odstawić na dalszy plan ,za szybkie terminy i widzę że tak na hura lub jakoś to będzie się nie da i w treningu mocno inne partie ciała a klata tylko do 100kg i może mnie nie poniesie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
no tak, tylko że ja bym nawet nie szedł do tych 100kg, został na 70-80 i przepompował ile się da
to samo wyciskanie na barki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5913 Napisanych postów 9091 Wiek 64 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 345732
kabo9
no tak, tylko że ja bym nawet nie szedł do tych 100kg, został na 70-80 i przepompował ile się da
to samo wyciskanie na barki


Kabo zrób taki trening na ile się da ,Wycwiel wyłapie to i zostaniesz złapany do ciemnej mocy WW,a tak na poważnie 28bm Wycwiel organizuje MP w WW może miałbyś chęć na ochotę i wystartować i spotkać się w realu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
nie dam się wciągnac do ww, nie jara mnie to (więc jeszcze nie taraz), chociaż z ciekawości na jakimś treningu może spróbuję ile dam rade pocisnąć z 1/2 cc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5913 Napisanych postów 9091 Wiek 64 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 345732
czwartek --już po treningu i całkiem odmienny niż dotychczas.Psychicznie przygotowałem się że trening będzie inny i już nie miałem parcia na sprawdzenie czy się uda czy nie czy zaboli czy nie czy zablokuje czy nie :)
Ambicje schowałem do kieszeni :) ,dzięki rozmowie tel z Wycwiel i Tti ,nie mogę teraz ćwiczyć WL i startować trudno pod WW też nie wychodzi z powodu niemożności opuszczenia gryfu do samej klatki -w związku co powyżej dzisiaj odbyło się tak :
rozgrzewka ogólna + z gumami + lekkimi hantlami ----bardzo długa

1.seria łączona --przyciąganie do brzucha siedząc dolny wyciąg szerokość barków neutralny + wąsko podchwytem do mostka wyciąg górny -- 4 serie z ciężarem rosnącym zakres powt malejący --15--8
2.wiosło gryf w suwnicy smitha --5 serii ciężar rosnący zakres powt malejący --15-8
3.WL ława płaska --2 x 20 x 50 ,1 x 20 x 60 ,1 x 20 x 70 ----wszystko do deski 6cm ,nie mogę opuszczać gryfu niżej bez bólu
4.seria łączona--rozpiętki ława plus + wyciskanie hantli ---3 serie ciężar rosnący po 12 powt
5.seria łączona --unoszenie hantli na bok + podciąganie wzdłuż tułowia szeroko+ maszyna na tylne --3 serie po 14 powt ciężar stały
6.seria łączona --uginanie ramion kratownica + prostowanie ramion za głowy kratownica --3 serie ciężar rosnący zakres powt 16 -14 -12
7.uginanie ramion dolny wyciąg + górny wyciąg prostowanie ramion sznur 3 serie po 14-12 powt


Zmieniony przez - Jawor50 w dniu 2017-10-19 14:23:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7273 Napisanych postów 12480 Wiek 64 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87726
Jawor nie ściemniaj bo WW to jasna strona mocy a właściwie wytrzymałości
Tu ciężar nie przyciska( chociaż niektórym się to przydarza ) tu się walczy raczej z samym sobą gdy ciało mówi dość jedziesz dalej nie każdego to rajcuje
Ale dobrze sprawdzić co w nas siedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5913 Napisanych postów 9091 Wiek 64 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 345732
Piątek
Zmieniam plany treningowe na dzisiejszy dzień --obolałość mięśniowa po wczorajszym treningu okrutna :)
gdyby była brzydka pogoda to poprawiłbym treningiem siłowym.
Za oknem jeszcze temperatura nie za wysoka lecz jest słonecznie ,postanowiłem przeprosić mojego rumaka marki "TREK"
dzisiaj uskutecznić spacering-rowerowy .Do Bolkowa rower pojedzie samochodem a drogę powrotną ustawię sobie tak na około 30km .miesiąc nie jeżdziem najpierw obóz sportowy ,po obozie pogoda była lecz za mocno wiało.Teraz jest pięknie i wypada to wykorzystać.Tradycyjne wpadną 2-wa schaby,chcę mieć takie plecy jak Wycwiel :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130566
No to dojdzie Ci jeszcze obolałość ud
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5913 Napisanych postów 9091 Wiek 64 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 345732
Spacering-rowerowy warto było zmotywować się do tej przejażdżki 30km --dystans nie powala lecz przyjemność z obcowania z przyrodą w tak sprzyjających warunkach atmosferycznych bezcenna :)--czas przejazdu 1:22:39 i szybciej już nie muszę :)
Kotlety w Bolkowie zjedzone ,kawa w Kłaczynie wypita na powietrzu,organizm dotleniony,przewietrzony:) ,samopoczucie zaj**.....e:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130566
Obyś jutro czuł się tak samo jak dzisiaj.
A auto samo wróciło?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

130 x 5

Następny temat

JADŁOSPIS

WHEY premium