SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

''CIĘŻAR MUSI BYĆ CIĘŻKI '--czyli walka o sylwetke

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 880081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345932
PONIEDZIAŁEK --trening nr 1

rozgrzewka ogólna + z gumami

rozgrzewka do WL--gryf 3-chwyty po 20 powt
.......................2 x 8 x 55
...........................8 x 85
...........................5 x 105 ,wszystko z zatrzymaniem na klacie

SERIE DOCELOWE 1 x 125 ,1 x 127 ,3 x 1 x 130 startowo z zatrzymaniem

dodatkowo -unoszenie ramion bok 3 x 10
.........unoszenie ramion w przód 3 x 10
..przyciąganie podchwytem do mostka górny wyciąg --3 x 8
brzuch maszyna z obciążeniem 4 x 25

I to na tyle ,jak dla mnie to za mało ale tyle w rozpisce a nawet trochę mniej --teraz mam bez zajeżdżania się ,zobaczy się jak będzie w kolejnych dniach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
Jawor50
--teraz tylko mam poszukać fundację przy której założy się konto na które będą przelewać pieniądze docelowo na pomoc dla mnie ,


Wiesz jakie będą koszty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345932
W Z O R EK
Jawor50
--teraz tylko mam poszukać fundację przy której założy się konto na które będą przelewać pieniądze docelowo na pomoc dla mnie ,


Wiesz jakie będą koszty ?


Nie ,dlatego protetyk chce zrobić próbny lej aby nie naciągać na koszta ,ten próbny lej odpowie na pytanie co z kikutem czy do skrócenia lub jaką protezę i jakim umocowaniu zastosować --koszt takiej protezy to chyba około 20 tyś plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
20 tys....to jest temat do ogarnięcia.
Możemy zorganizować coś na necie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345932
W Z O R EK
20 tys....to jest temat do ogarnięcia.
Możemy zorganizować coś na necie...


Dzięki WZOREK --na dzień dzisiejszy mam to chyba ogarnięte --mam kolegę który ma kasę i ma kolegów wspólników z kasą ,chcą tylko wiedzieć ile i gdzie i na co mają przelać aby nie mieli kłopotów z US przy odpisach ,trochę to wszystko może potrwać --próbny lej itd ale mamy czas i do końca roku mogę mieć docelową ,chyba się nie rozmyślą .dopiero gdy protetyk zadecyduje jaka i za ile mogą wpływać środki ,nie chcę wcześniej zbierać bo jeżeli będzie korekta kikuta to .........strach pomyśleć znowu hartowanie i wszystko odwlecze się w czasie i to na długo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
W takim razie powodzenia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345932
WTOREK TRENING NR 2
Rozgrzewka ogólna + 2 x 15 pompki szeroko
rozgrzewka WL gryf 3 chwyty po 15 powt
,,,,,8 x 45 ,55 ,65 ,75 , 5 x 90 ,100 ---uchwyt startowy długie przytrzymanie na klacie
SERIE DOCELOWE -przerwy 10 sekund --- 2 x 100 ,105 ,110 ,112 --chyba jest mi łatwiej zrobić 8 powt z 110 niż po 2-wa powt i odkładać sztangę ,tak to dzisiaj odczułem ,sprawdzimy na następnym treningu

DODATKOWO --i tutaj to już poleciałem a powinienem z umiarem --dołożyłem serie łączone barki + plecy
Trzy zestawy po 3 serie 8-10 powt ,póżniej poszły bicepsy łączone z tricepsami -dwa zestawy po 3 serie 8-12 powt
temperatura na siłowni dosyć wysoka ,lało się ze mnie i miałem dosyć to ćwiczenia na mięśnie brzucha odłożyłem na wieczór ,nawet i dobrze bo ostatnio kółko mocno zaniedbałem odkąd pojawiła się nowa maszyna na spinanie brzucha w siłowni
Muszę jakoś opamiętać się z tymi dodatkowymi ćwiczeniami na jakiś czas bo inaczej będzie lipa z wynikiem ,a tego nie chcę :)


Zmieniony przez - Jawor50 w dniu 2017-05-30 15:12:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
Trochę rzeczywiście Cię poniosło....to nie sprzyja budowaniu siły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345932
Wróciłem przed chwilą z Wrocławia ,byłem w protezowni :) ,została pobrana miara na próbny lej --następna wizyta 14 lub 21 06 :) --póżniej ten lej zostanie zamocowany do mojej obecnej protezy i będzie sprawdzanie jak się sprawuje ,jeżeli będzie w miarę ok to będziemy się szykować do nowej protezy oraz leja protezowego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12119 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130939
Pozostaje czekać.
Powinno być bez komplikacji - przecież ze starym lejem i protezą potrafisz jeździć na rowerze prędzej ode mnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Push&Pull DO OCENY :)

Następny temat

Problemy z kręgosłupem

WHEY premium