SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BlueberryGirl - pytania dietetyczne

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6232 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Również kupuję nawet i te z Biedronki, czy Lidla. Niestety możemy tylko domyślać się, jaka jest ich jakość i jak cena na nią wpływa.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
Jestem ciekawa Waszego zdania na temat odżywek białkowych wegańskich Co o nich sądzicie? Z tego co zauważyłam, to wiele ludzi z branży fitness z zagranicy spożywa właśnie takie odżywki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6232 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Ale co mamy sądzić? To samo co o roślinnych źródłach białka. Pytałaś o nie stronę wcześniej.
2

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Jak mi zapłacą też je będę reklamował, nie wież w to co widzisz na reklamach że jakaś gwiazdka coś tam wcina, Jak ktoś nie moze spożywać białek mlecznych to chyba najlepszym wyjściem będzie R WPC czyli białko ryżowe.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Mam wrażenie, że zamiast czytać rzetelne informację z zakresu żywienia człowieka to przeglądasz brednie znajdujące się w internecie, które są pompowane przez sponsorowanych przez różne firmy celebrytów.

Mam radę: wyłącz facebooki i youtuby (mowa tutaj o filmikach i profilach które przekazują wiedze scince-fiction) i zacznij czerpać wiedzę ze sprawdzonych źródeł.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
dudee
Mam wrażenie, że zamiast czytać rzetelne informację z zakresu żywienia człowieka to przeglądasz brednie znajdujące się w internecie, które są pompowane przez sponsorowanych przez różne firmy celebrytów.

Mam radę: wyłącz facebooki i youtuby (mowa tutaj o filmikach i profilach które przekazują wiedze scince-fiction) i zacznij czerpać wiedzę ze sprawdzonych źródeł.


Jakie brednie? Tylko się spytałam o odżywki wegańskie. Moje pytanie wynika stąd, że najprawdopodobniej będę musiała wykluczyć odżywki białkowe, które obecnie używam (whey protein all nutrition) i myślałam nad tym, żeby zastąpić je wegańskimi. Dlatego chciałam uzyskać opinie na ich temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Chodzi mi o całokształt, cały czas się powołujesz na jakiś celebrytów w dziedzinie ''fitness''.
Niektórzy mają z dietetyką tyle wspólnego co ja z kwantową fizyką.

Dlaczego musisz eliminować białko serwatkowe?
Masz alergie na białka mleka krowiego?


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-11-03 19:06:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
dudee

Dlaczego musisz eliminować białko serwatkowe?
Masz alergie na białka mleka krowiego?



Na twarzy mam mnóstwo czerwonych wyprysków, zaskórników (w szczególności na policzkach i brodzie). Przypuszczam, że może to być niestety od odżywki białkowej Dlatego zastanawiam sie nad jej eliminacją, dlatego muszę ją czymś zastąpić, więc pomyślałam o odżywkach wegańskich.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
A produkty mleczne już wyeliminowałaś, bierz R-wpc z megabola jak jeszcze ma w ofercie jeśli chodzi Ci o roślinne, sojowe też mogą być dobre dla kobiety.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
anubis84
A produkty mleczne już wyeliminowałaś, bierz R-wpc z megabola jak jeszcze ma w ofercie jeśli chodzi Ci o roślinne, sojowe też mogą być dobre dla kobiety.


Produktów mlecznych nie spożywam, jedynie ta odżywka białkowa. Niestety jest napisane, że R-wpc z megabola jest niedostępny - a to było jakieś dobre białko?
Sojowe są ok? Bo kiedyś czytałam, że nie powinno się spożywać soi, że jest szkodliwa na tarczycę czy jakoś tak.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chleb żytni - Lidl

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny, 96kg

Wiecej