SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 x 10 - 12 + 3 dropserie Jak to rozumieć

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
Witam. Moję wątpliwości dotyczą zagadnienia podanego wyżej. Spotkałem się z takim rozpisem drop serii np. Prostowanie ramion na wyciągu 2 x 10 - 12 + 3 dropserie. Jak to rozumieć?

1x10 -> załamanie
przerwa
1x10 -> załamanie
przerwa

zakładam powiedzmy 25 kg -> załamanie -> sciagam 5 kg -> załamanie -> przerwa . To niby powtarzamy 3 razy ?

Dobrze rozumiem ? Moze ktoś doświadczony pomóc w zrozumieniu tego ćwiczenia ?

proszę o poprawę, rozpisanie prawidłowej sesji tego ćwiczenia . Pozdrawiam

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zakładam powiedzmy 25 kg -> załamanie -> sciagam 5 kg -> załamanie -> przerwa . To niby powtarzamy 3 razy ?



dokładnie tak ale to bardzo ciężki trening sam jechałem podobnie i zrezygnowałem

możesz jechać np 1 serię 15 pow potem 2 serię 12 i 3 serię tak samo jak dasz radę oczywiście robiłem taki trening na bicepsy


Zmieniony przez - MCKOKS w dniu 2010-08-13 10:01:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
dobra, ale 2 serie przed dropami traktować jako wstepne zmęcznie/ rozgrzewkę?

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale dlaczego od razy trzykrotne ściąganie ciężaru- nie widze w tym glębszego sensu bo może się okazać, ze jedyne co uzyskasz to to, ze możesz na drugi dzień-i przez kilka kolejnych- nie ruszyć rękoma nie mówiąc juz o pełnej regeneracji do następnego treningu- jesli już taką metode chcesz wypróbować to wrzyuć ja do ostatniego ćwiczenia i tylko z jednym ściągnięciem obciążenia[przynajmniej na początek]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy ? nie w pelni dobry ?

Następny temat

Pomoc, indywidulane predyspozycje, ćwiczenai

Wiecej