SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

-=OCZYSZCZANIE WĄTROBY=-

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 106127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
jestem w trakcie przeprowadzania takiej kuracji.Bahamut Twoja wersja jest bardzo okrojona i nie do końca dobra.
Jest to art. Tombaka kto go nie zna niech sobie poczyta o nim.Posiadam jego wszystkie jego ksiazki wiec odskanowałem i daje tu.
Został mi jeszcze jeden dzień tej kuracji.

Etap pierwszy. Wcześniejsze przygotowanie- ,,złagodzenie'' organizmu. Jest to niezbędne do tego, by rozluźnić, nagrzać i nawilżyć organizm.
,,Złagodzenie'' organizmu można osiągnąć korzystając z sauny lub biorąc gorącą kąpiel. Takich zabiegów powinno być przynajmniej 5 (po 10-20 min).
Najważniejsze, by poczuć rozluźnienie, zrelaksowanie po takim zabiegu łagodzącym i rozgrzanego całego ciała. ostatnie ,,złagodzenie'' proszę przeprowadzić na dzień przed głównym zabiegiem oczyszczającym.
Etap drugi. Przez 3-4 dni przed oczyszczeniem żywić tylko głównie produktami pochodzenia roślinnego, pić 0,5 l świeżo wyciśniętego soku z buraka + jabłek, w porcji (1:4), a codziennie na noc pić napar z ziół przeczyszczających.
Etap trzeci. Oczyszczenie właściwe lepiej przeprowadzać pod koniec tygodnia (piątek- sobota- niedziele).
1-2 dzień-przez cały dzień pić tylko sok w dowolnej ilości. Gdy chce się jeść -pijcie sok, chce się pić -pijcie sok (burak + jabłka,1;4).
Podczas dnia jak najwięcej się poruszać, przebywać na świeżym powietrzu (tylko nie należy marznąć i schładzać ciała). Przy silnym uczuciu głodu jeść pieczone jabłka z miodem. Wieczorem przed snem wziąć ciepłą kąpiel (10-15 min.), wypić napar z ziół przeczyszczających.
3 dzień -rano wypić napar z ziół przeczyszczających, następnie w ciągu dnia do godziny 18-ej pić sok ( podczas silnego głodu jeść pieczone jabłka z miodem).
Po godzinie 14-ej od czasu do czasu nagrzewać powierzchnię wątroby poduszką elektryczną lub termoforem - tak do godziny 18-ej.
O 18-ej przyrządzić mieszankę z; 150 g oliwki z oliwek i 150 g soku z cytryny, 6 plasterków cytryny, ząbek czosnku- rozdrobnić i przełożyć do słoiczka z wieczkiem. Przygotować ciepłą pościel. Jeżeli już wszystko jest przygotowane należy o 18.30 wziąć gorący prysznic, dobrze rozgrzać ciało, wytrzeć do sucha i położyć się do łóżka . O 19.00 wstać, wypić 2 łyżki oliwki i natychmiast popić 2 łykami soku z cytryny, jeśli zbiera się Państwu na wymioty wziąć i ssać plasterek cytryny, jeśli ten stan nie mija, otworzyć słoiczek z czosnkiem i powąchać. Nieprzyjemne uczucie minie. Potem należy znów się położyć i rozgrzewać wątrobę. Za 15 minut znów wypić oliwkę i sok z cytryny.
I tak co 15 minut, dopóki nie wypijecie Państwo całej oliwki i całego soku. Jeśli po kolejnej porcji ( zwykle po czwartej) nudności nie przechodzą, proszę się ograniczyć do już wypitej. Następnie należy się położyć do łóżka na prawy bok, położyć poduszkę elektryczną lub termofor na wątrobę i oglądać telewizję lub czytać.
Jeśli pojawił się niepokój, proszę zażyć 2 tabletki Nospy. Po 1,5- 2-3 godzinach rozpocznie się parcie i opróżnianie jelit. Mniej więcej około północy proszę wypić napar z ziół przeczyszczających i położyć się spać.
Rano wypijcie napar z ziół przeczyszczających i zjedzcie lekkie śniadanie z produktów roślinnych, owoców i warzyw, można zjeść kaszę na wodzie. Na obiad zupę wegetariańską (jarzynową), na kolację pieczone lub gotowane ziemniaki z dodatkiem z zieleniny, ryż z duszonymi warzywami itp. Od następnego dnia rozszerzajcie menu.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1581
przeraziłem sie.... 10kg kupy która gnije we mnie... Naprawde zdecyduje się na tą kuracje.... dla zdrowia wszystko :) Pozdro no i niech więcej ludzi się na to zdecyduje, napewno nie zaszkodzi :)

Tzn żeby nie było że mam te 10kg :P Może nie mam nic a może 5kg :P

Zmieniony przez - Parkour87 w dniu 2006-08-05 20:17:16

..:: Kulturystyka... A Way Of Life ::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Zmieniony przez - Chaczyk w dniu 2006-08-05 21:02:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
3 dzien bez jedzenia , konam z głodu , sokami juz rzygam , ostatni dzien jutrzejszy mi został i finito , potem nastepne kuracja za miecha Na wypłate kupuje prowaint na mase i jade trzeba odrobić wszycho.
Pozdrawiam.

Zmieniony przez - outsidee w dniu 2006-08-05 22:21:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 200 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2152
asz sie przerazilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 686 Wiek 25 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13482
Ludzie nie popadajmy w paranoje, teraz wszyscy nagle zaczną sobie przeczyszczać okrężnice i woreczki żółciowe ? . . . Wszystkie te dane statystyczne brzmią tak strasznie, a przeciez wiele osób nigdy nawet o czyms takim nie slyszalo i nigdy nie mialo zadnych kamieni ... troche dystansu [jak nie zrobicie sobie tego "zabiegu" czy tam kuracji to nie znaczy że umrzecie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1206
Witam Państwa
Właśnie jestem świeżo po 4-tym z kolei oczyszczaniu wątroby. Ale ! wg Huldy Clark:
http://medi-flowery.pl/index.php?id=2&kategoria=1124279034
Bez wstępnego oczyszczania z pasożytów i złogów w nerach. Zdziwiłbyś się, jakie zielone cuda wyszłyby z Ciebie Szczególnie, jeśli jesteś na 'zbilansowanej'. Niskowęglowodanowa nie dopuszcza do powstania aż w takim stopniu złogów. Takie kamienie może mieć nawet dziecko. Polecam tę nieco drastyczną kurację - jest w zamian za to bardzo prosta

*****

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
ciekawy art

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 686 Wiek 25 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13482
ale ja wcale nie mam zamiaru oglądać takich rzeczy wychodzących ze mnie :)
wiem ze to tylko profilaktyka ale mi sie nie spieszy do takcich rzeczy =P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1082 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16693
hardcorowy ten mix

Hantle, odżywki, siłka i d***** !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta

Następny temat

HMM PROBLEM Z UŁOŻENIEM DIETY?

Wiecej