SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***PROJEKT MASA 2 - Wendeta*** /Team Ronie220/

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21115

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Witam użytkownika:Wendeta


Proszę się przedstawić,wkleić ankietę,obowiązkową klauzulę i komplet fotek.Od 18.02.2013r jesteś zobowiązany wrzucać tutaj regularnie- wypiski,filmy treningowe...itd.
Jeżeli czegoś nie rozumiesz-pytaj.Jeżeli nie jesteś czegoś do końca pewny-pytaj.Śmiało.Ja osobiście postaram się rozwiewać wszelkie wątpliwości

W weekend dostaniesz gotowy plan treningowy + ewentualne poprawki w diecie.Od poniedziałku ruszamy i nie ma żadnych wymówek.Mam czas do 15 kwietnia żeby zrobić z ciebie ludzi()


Liczę na owocną i przyjemną współpracę.

Powodzenia!

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 609 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14077
Kitly siłowo można sprawdzić w wypiskach z treningów, potem wrzuce dokładniej tez porównanie siłowe :)
Ronie dzięki też. Wiele sie nauczyłem przede wszystkim techniki, ale też tego, że gdy nie idzie warto sie cofnac 1krok by zrobić 2 w przód. Na pewno tak szybko trenowac nie skończę :)

Progres siłowy:
PRZYSIAD TYLNI: było: 85 x 8 jest: 95 x 10 z zapasem
MARTWY CIĄG: było : 95 x 6 jest: 101 x 10
WYCISK SZTANGI NA PŁASKIEJ: było: 65 x 8 jest 66 x 10
WIOSŁOWANIE SZTANGI : było : (dwie ręce)40x 10 jest (jedna ręka) 40x10
WYCISK SZTANGI NAD GŁOWĄ : było : 30 x 10 jest : 34 x 10

Niby progres nie duży, ale technika znacznie lepsza ;]

Zmieniony przez - Wendeta w dniu 2013-04-14 17:28:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Nie piszcie nic dopóki użytkownik się nie przedstawi.Będzie przejrzyściej.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 609 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14077
Klauzula obowiązkowa: Oświadczam, że jestem pełnoletni i nie mam przeciwwskazań lekarskich do treningu siłowego. Nie choruję przewlekle i w przeszłości nie miała miejsce choroba lub wypadek uniemożliwiający trening siłowy.
Jestem świadom konsekwencji i ryzyka, jakie niesie ze sobą wykonywanie ćwiczeń siłowych i nie będę wysuwał w stronę moderatorów prowadzących roszczeń w przypadku doznania jakiegokolwiek urazu podczas trwania przedsięwzięcia.


Witam, nazywam się Patryk i mam 20 lat, trenować zacząłem jakoś 2 lata temu, lecz dopiero od września 2012 roku jest to w miarę usystematyzowane. Wcześniej na siłownie zaglądałem tylko wtedy, gdy nie było co robić w domu lub na dworze. W tym dzienniku postaram się opisywać wszystko co wiąże się z „Projektem Masa” (rozpiskę treningów, dietę oraz filmiki z treningów) do którego zostałem wybrany przez Ronie220 za co dziękuję i postaram się go nie zawieść, a od siebie dodam, że będę dawał z siebie 110%. Dietą na poważnie zająłem się dopiero w listopadzie gdy zauważyłem, że jednak czegoś w tych ćwiczeniach brakuje, bo progres był prawie niewidoczny. Początkowo zająłem się redukcją, którą skończyłem w grudniu, teraz pora na masę (mięśniową ). Czasu jest mało więc od samego początku muszę słuchać w pełni mojego trenera i przykładać się do treningów jak i diety w 100%. Mam nadzieję, że to w jakimś stopniu pomoże mi jeszcze lepiej pojąć kulturystykę.

Ok, czas na wymiary:

WIEK: 20
WZROST: 182 cm
WAGA CIAŁA: 76,5 kg
OBWÓD PRZEDRAMIENIA: 32
OBWÓD BICEPSU: 34
OBWÓD ŁYDKI: 36
OBWÓD UDA: 57
OBWÓD BIODER: 91
OBWÓD WOKÓŁ PEMPKA: 76,5
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 97
OBWÓD BARKÓW: 110
OBWÓD NADGARSTKA: 17,5
OBWÓD KOSTKI U NOGI: 24

Cele:

Moim celem jest nabranie jak najwięcej suchej masy w czasie trwania projektu oraz zdobycia siły, a co za tym idzie poprawienie moich wyników na siłowni.

Aktualne wyniki siłowe:

PRZYSIAD TYLNI: 85 x 8
MARTWY CIĄG: 95 x 6
WYCISK SZTANGI NA PŁASKIEJ: 65 x 8
WIOSŁOWANIE SZTANGI : 40x 10
WYCISK SZTANGI NAD GŁOWĄ : 30 x 10

Przykładowy zrzut z diety:



Do tego dochodzą warzywa, których nie wliczam: marchewki, ogórki, ogórki kiszone, ogórki konserwowe, pomidory, papryki, rzodkiewki, cebula, cebula zielona, buraki, kapusta kwaszona, kapusta pekińska itp.
Oraz fotki:













Zmieniony przez - Wendeta w dniu 2013-02-16 08:19:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Bede wpadal, powodzenia!

Pierwsza fota chyba zaraz po sikaniu byla robiona, widac kropke na ptaszynie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 609 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14077
Dzięki, haha no możliwe ale może to być też cień, bo wszystkie fotki były robione po sobie prócz dwóch ostatnich hehe, ale nawet nie zauważyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 0
jest spoko i byle tak dalej bede wpadal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Powodzenia, będę wpadał

Kapitan -
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37243
Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Będę wpadał,powodzenia.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
będę zaglądał, ładną buźkę masz

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Usunięty przez ronie220 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1106 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14069
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

***PROJEKT MASA 2 - Michael90*** /Team Ronie220/

Następny temat

***PROJEKT MASA 2 - crazyfrog6661*** /Team Ronie220/

WHEY premium