SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

###### BARDZO PROSZE O POMOC!!! ODBLOK!! #####

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41
Witam
Mam 20lat, jakies 2 miesiace temu skonczylem swoj cykl 10 strzałow Omki + 100tabl metki... Omnadren bilem co 5 dni... Jakies 4 tyg po cyklu dopiero przyszedl mi clomid 12tabletek przez:

2dni jadlem po 2tabl
2dni po 1.5 tabletki
i reszte po 1

od obloku minął juz dobry miesiac a ja problem w sprawach lozkowych :/ Dlugo musze sie meczyc zeby stanal a jak juz stanie to do normalnosci brakuje mu duzo :/ Mogłby mi ktos poradzic co z tym zrobic :/ Obecnie jem Xploda z kreatyna i za 4 tyg bede jadl SuS-a 500 + animal pump-a..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 359 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2837
Pogadaj z laską. U mnie sporo siedziało w psychice, spóźniłem sie z odblokiem i już w ten sam dzień wiedziałem że jestem zablokowany zablokowany i pała nie stała a jak stanęła to na 2 min i nic nie wychodziło, trwało to z 3tyg. POgadałem z dziewczyną że przydarzyła mi sie przygoda z igłą i że nie dam rady, zrozumiała, ja sie wyluzowałem i git. Na dodatek zrobiła mi mały pokaz dzień później i szedłem jak dzika kuna jak nigdy przedtem. Wszystko jest w Twojej głowie.

Zmieniony przez - bubba89 w dniu 2011-02-09 01:47:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 250 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7245
trzeba było myśleć o tym przed cyklem. Teraz pozostaje Klasztor i odprawianie porannych nieszporów gahahahahaha ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1003
cykl twał około 10 tygodni tak? Bo jeśli tak to 12tabl clomidu to stanowczo za mało
Przy takich cyklach to dobrze już się zaopatrzyć w hcg 24clomid i tamoxifen kolego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Ten clomid 1 listek to z końca świata szedł do Ciebie przez 4tyg?

Organizm widać próbuje się podnieść. Namieszałeś w organiźmie. Zrób badania hormonów.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1003
No... niestety, ale badania hormonalne musisz zrobić:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115
Do Climidu dozuc inny sprzecik a napewno Ci odblokuje napisz do mnie na GG 8954707 pomoge

Chce Być Duży :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41
Swoj clomed oddalem brejdakowi bo jemu sie wczesniej skonczyl cykl..
Tak wiec co mam zrobic :/?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czekać organizm sam się wyreguluje z czasem . PCT powinieneś mieć przygotowane przed cyklem już a nie myślisz o tym po cyklu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
j/w.
Swoją drogą przyczyna może siedzieć w twojej głowie.Poschizowałeś się spóźnionym clomidem i niektóre rzeczy ludzie sobie wkręcają.
Zrobiłeś standardowy cyklon od XX lat.Kiedyś ludzie nie wiedzieli co to pct i fajki im stały.



Zmieniony przez - Ksiedzu w dniu 2011-02-06 18:42:25

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
jak chcesz mozesz walnac propa i jeszcze raz sie odblokowac tylko pozadnie

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1003
Ten prop to jest dobry pomysł snara dobrze tobie radzi tylko zrób ten cykl z głową i przygotuj się do niego, a nie potem zdesperowany szukasz tutaj pomocy:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zaczerwieniona skora

Następny temat

Nolvadex czy Losartan

WHEY premium