SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Zwichnięty bark

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 323763

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 520
Koszt to około 140 złotych za godzinę. Dwie lub trzy godziny to max na co mnie stać w tym miesiącu :(

Zmieniony przez - TTW w dniu 2018-09-12 15:57:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 83 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 941
Czyli łącznie na ten miesiąc masz budżet 2-3x140zl? . Ja bym w takim przypadku, sprawdziła ile te zabiegi kosztują prywatnie . Policzyć na ile starczy i tyle wykupić. Droższe napewno będą te z fizjoterapeuta. Ogólnie ćwiczenia nie powinny być drogie. Przynajmniej u mnie tak jest, że możesz sobie prywatnie wykupić np ćwiczenia indywidualne. I tak po prostu bierzesz ile stać. Swoją drogą możesz też szukać takiego fizjoterapeuty, który np bierze 70-90 zł a jest dobry w tym co robi . Kwestia rozplanowanie tego. Pytanie czy chcesz te 3h, czy wolisz sobie zabiegi prywatnie kupić albo szukasz tańszego fizjoterapeuty. Ja bym kupiła zabiegi

Zmieniony przez - MisiekOna w dniu 2018-09-12 22:18:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1688 Napisanych postów 46654 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 470991
TTW
Koszt to około 140 złotych za godzinę. Dwie lub trzy godziny to max na co mnie stać w tym miesiącu :(

wyrobisz się w tej kwocie na terapię 1 x na tydzień przez 3-4 tygodnie plus instruktaż i ćwiczenia do domu
i będzie dobrze
1

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 83 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 941
Widzę że nikt nie zna odpowiedzi na moje pytanie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opinie na temat stuiow tatoo !

Następny temat

Moja pikawa