SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwiększenie podciągania w 2 tygodnie

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 23 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1054
siema wszystkim.
Mam pewien problem, mianowicie za 2 tygodnie mam bardzo ważny dla mnie test. Liczą się w nim 3 konkurencje: bieg na 50, bieg na 1000 i podciąganie.
Jako że zawsze byłem słaby w biegach skupiłem się wyłącznie na tym licząc na to że zrzucę trochę ciała i podciąganie pójdzie gładko.
Zostały mi 2 tygodnie a ja przy wadze 78kg i wzroście 182cm jestem w stanie zrobić jedynie 5/6 pełnych podciągnięć nachwytem.
Czy możliwe jest poprawienie tego wyniku do minimum 10 w przeciągu 2 tygodni ? Myślałem nad treningiem armstronga, ale tam okres trwa około 6-8 tyg...liczę na waszą pomoc
Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 205 Wiek 108 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2402
W 2 tygodnie? Wczesniej nie majac do czynienia z silownia,dieta itd. to raczej nie mozliwe. Troche za pozno sie do tego zabrales.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
jedynie kombinowac z technika, silowo juz niebardzo cos zdzialasz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 23 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1054
Na prawdę sądzicie że te 4 podciągnięcia to aż tak dużo w 2 tygodnie ? :/
Mogę zmienić z nachwytu na podchwyt w trakcie czego jeszcze nie próbowałem (niestety drążka w domu nie mam) więc może to coś da..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
powinno pomoc jak jest opcja podchwytem, zawsze mozna dociagnac lapami, bo w Twoim przypadku technika kulturystyczna jest zbedna

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 21 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 166
Jedną z najlepszych opcji zwiększenia siły są tzw.ruchy negatywne.Lecz w przeciągu tak krótkiego czasu nie uda ci się zwiększyć takiej ilości powtórzeń.Musiałbyś mieć na to co najmniej miesiąc..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta 169 48kg 16lat Początki dieta

Następny temat

Plan treningowy przy redukcji i nie tylko...

WHEY premium