SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwiększenie masy - 15lat

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 752

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 663
Witam!
Mam 15lat 186cm wzrostu i ważę 60kg. Jestem bardzo chudy i słaby dlatego chciałbym się za siebie wziąć. Będę wykonywał trening dla początkujących https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących__foty_str._12-t359947.html według planu zaczynając od ćwiczeń łatwiejszych. Do tego raz lub dwa razy w tygodniu (zależy od czasu) chodzę na basen. Korzystając z jednego z podklejonych tematów obliczyłem że moje zapotrzebowanie kaloryczne wynosi w przybliżeniu 4066 kcal . Czy to normalny wynik czy jednak popełniłem jakieś błędy w obliczeniach ? Od was chciałbym się dowiedzieć jak rozplanować białka/tłuszcze/węglowodany oraz czy dieta w moim wieku ma w ogóle jakikolwiek sens
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3029
ponad 4000 kcal to zdecydowanie za duzo
przeczytaj 10 wskazówek zywieniowych i ich sie trzymaj
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 687 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7696
BTW kolejno 2/1/5 o wiele za duzo 4000 kcal.

24 x waga x współczynnik aktywności fizycznej + od 300 do 500 kcal= ilość kcal jaką masz pochłonąć w ciągu dnia. Dieta ma sens jednak pamiętaj, że ciągle się rozwijasz i na wszystko przyjedzie pora. Dietuj się i ćwicz tylko z umiarem i nie zeświruj w tak młodym wieku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
W tym wieku bez wyliczeń 10 wskazówek wystarczy

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PRZEJŚCIE Z DIETY REDUKCYJNEJ NA MASOWĄ-JAK ZAOBIEC KATASTROFIE METABOLICZNEJ

Następny temat

Dieta na mase a trening SW.

WHEY premium