SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwiększenie masy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5
Siemanko wszystkim.

Mam 18 lat, 175 cm wzrostu oraz ważę 62kg. Trenuję boks. Bardzo zależało by mi na zwiększeniu masy( nabraniu paru kg), lecz jestem typem ektomorfika. Jem dość dużo (ok. 6 posiłków dziennie), lecz sam wysiłek podczas treningu bokserskiego powoduję, że ta waga raczej z powrotem spada. Więc teraz pytanie: Jakie odżywki polecacie stosować, na jakie posiłki kłaść szczególny nacisk i inne wskazówki.
PozdrawiaM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385408
najlepeij jakbyś ulozył sobie diete zaczynajac od obliczenia swojego zapotrzebowania , bo tobie moze sie wydawac ze duzo jesz a tak na prawe ponizesz dziennego bilansu , a żeby przybrac na masie to bilans musi być dodatni .

do uzupełnienia brakóww diecie jedynie moge ci polecić gainera np zaraz po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5
Dietę sobie rozpisałem według zapotrzebowania. Czy jakaś kreatyna lub białko będą w tym wypadku dobrym rozwiązaniem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porada( suplement)

Następny temat

Dodatki dla początkującego

Wiecej