SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zrzucenie...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1579
Wiadomo w walce wieksze szanse ma wysportowany, czym można wspomóc treningi Krav Maga 3x w tygodniu po 1.5h oraz 2x WF po 1.5h no i raz silke mam. L-karnityna, fat burner, C.L.A ?????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
weź siłkę zwiększ ilościowo, a o WFie to zapomnij, bo raczej słabo ci treningi wspomoże!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1579
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na początek siłki se wszelkie suple moim zdaniem odpuść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli dopiero zaczynasz przygode z silka to odpusc sobie suple bo nie beda ci potrzebne suple wez kiedy bedziesz mial zastoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1579
ja nie chce byc duzy :D chce miec tylko ladny biceps, klate i brzuch...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
i przy okazji chcesz to zrobić w miesiac ? hehe tai joke , tak tak daruj sobie suple wf to nic specjalnego ale zawsze ruch nie włączaj go do planu treningowego zbytnio ale bierz go pod uwage co do KM nie bede sie wypowiadał są inni spece od tego ale poczytaj o niej na forum , no i siłka co najmarniej 2 razy w tygodniu ale to absolutne minium , ps nie msuisz być duży żeby mieć rzeźbe tylko rozwijaj sie równomiernie a nie tylko ulubione partie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Pomieszanie pojęć. Cwiczenia na sw niszcza miesnie, wiec albo sw albo ladna rzezba na silce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
troche nie wiem o co Ci chodzi , raczej robienie masy mija sie z SW,a rzeźba nie , poneiważ na SW też sie rzeźbisz spalasz tkanke tłuszczową i pracujesz na wytrzymałością mięśni , ćwiczenie na rzeźbe również pomaga w spalaniu tkanki tłuszczowej , zaleca sie również aeroby które również na niego silnie oddziałują i tak dlaej idąc czy zawodnicy K1 nie majądobrej rzeźby ?? wiem że trenują dużo więcej i troszke inaczej ale i rzeźba i masa + SW są do osiągnięcia , i akurat z tych połaczeń rzeźba + SW jest dosyć prostą rzeczą, gorzej SW + masa , ale o tym był juz inny topic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
racja, ale tylko wtedy gdy juz masz masę, którą chcesz wyrzeźbić narażając sie na spadki. sw dadza rzeźbę, ale nie będzie to taka ładna jak po siłce,bo zostanie tylko to co jest niezbedne do wykonywania technik, o to mi chodziło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1579
mam rok ciekawe czy sie wyrobie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bruce Lee

Następny temat

Siła kopnięcia

WHEY premium