SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zrzucanie brzuszka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40
Witam
Mam mały problem, a właściwie nie tak mały.
Mam 174cm wzrostu, ważę 75kg, 28 lat, ogólnie jestem szczupły poza jednym.
Mój brzuch jest straszny, odstaje jak diabli nie długo się lustrzycy nabawię.
Nie jem jak świnia, ale mam siedzący tryb życia(nauczyciel),czasu popołudniami też mało, kondycja słabiutka.Piwa nie piję więc nie od tego, przemianę jeszcze ze 5 lat temu miałem bardzo szybką, teraz to już sam nie wiem.

Co zrobić, robić aby powiedzmy w 6 miesięcy pozbyć się brzucha?
Jeśli chodzi o czas to w grę ewentualnie wchodzi basen wieczorami, i inne w domciu.

Polećcie coś, bo wyglądam co najmniej śmiesznie, tu chudy a tu wystaje brzuch smilies/sad.gif
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Bo kolega chyba właśnie sugerował by nic już nie jeść po 19 - dlatego sprostowałem.

Ja bardzo często gotuję sobie albo smażę/piekę coś dobrego o 2 w nocy .

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
Dieta redukcyjna+ aeroby, czyli 30-60min biegania/rowerek, plywanie tez moze byc.

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
3 razy w tygodniu wprowadzić trening siłowy.

Do tego aktywność aerobowa i dieta- jak wspomniał Malysz.

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1000
MR. nauczyciel zprecyzuj moze jaki rezultat chcesz uzyskac. Poprawe calej sylwetki czy czasmo spalenie brzucha
?

LIGHT WEIGHT BEJBE !!! LOOOO!!:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40
Sam brzuch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Warto teraz dodać, że jeśli cała sylwetka jest otłuszczona to tłuszczu z samego brzucha się nie pozbędziesz.

Kierunkowe spalanie tłuszczu to już raczej przez metody znane tylko zawodowcom

Ale jak mówię- wprowadzisz trening siłowy, aeroby i dietę, spalisz tłuszcz a potem nabierzesz masy mięśniowej.

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
jutro, max do niedzieli... wrzucę przykładową rozpiskę(robioną podemnie), full staf (trening, dieta, suple) na kilka miesięcy jak zejść do bf -10%
przynajmniej w założeniach.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 689 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11502
Rozumiem, że poprawa sylwetki (mięśnie) nie wchodzi w gre, tylko chcesz się pozbyć "brzucha". W takim razie dieta przedewszystkim, poczytaj o odżywianiu, zwiększ aktywność, basen, rower, tenis itp. czy co tam bardziej Tobie pasuje i na co masz czas, to powinno zmiejszyć Twój obwód pasa.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Redsalam, a jaki masz ten obwód pasa?

Już wiesz co masz robić?

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40
Jestem szczupły, nigdzie oprócz brzucha nie ma tłuszczu.Jeśli przy okazji nabiorę masy i mięśni to nic nie szkodzi, ale zależy mi najbardziej na brzuchu. Obwód pasa 91,a brzucha 96, a klatki 105.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1654
ogranicz posilki po godzinie 7, zwieksz dzienne spozycie wody i dodaj 3 moze 4 treningi tygodniowo. np basen, rowerek stacjonarny czy bieg. Pwinno byc dobrze:D pozdrawiam

" ...Only God Can Judge Me... "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klatka pomocy!

Następny temat

Rzeźba!!!

WHEY premium