SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zniesiona Lordoza lędź-Co to jest?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 34
Witam,wykryto u mnie zniesioną lordozę lędźwiową o tyle dobrze że MK w normie ale plecy i tak i tak dają o sobie znać.Na czym to polega?Czy basen to jedyne rozwiązanie na przywrócenie normy?Są jakieś ćwiczenia dzięki którym skoryguję "krzywiznę"(Bo z tego to czytam jest wręcz przeciwnie,kręgosłup jest tam zbyt prosty)?Od czego ona powstaje?
Proszę o odpo i pozdrawiam serdecznie.

Zmieniony przez - Masrox w dniu 2014-03-12 18:16:38
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Poszukaj w archiwum działu lub google.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 34
Głupim bym był gdybym wcześniej tego nie zrobił.(Jednak bez bicia się przyznam że skorzystałem tylko z Google).Nadal nie wiem czy podane ćwiczenia na forum dotyczące pogłębionej lordozy przyniosą jakieś rezultaty na jej "zniesienie".Standardowo,zalecany basenik no ale sytuacja nie pozwala mi na niego.W sumie mogę zaryzykować i popróbować lecz zależy mi trochę na czasie.Czyli mam rozumieć że jakiekolwiek ćwiczenia które będę robił na lordozę pogłębioną,hiperlordozę itp itd pomogą mi jeśli mam zniesioną lordozę?
Zmieniony przez - Masrox w dniu 2014-03-13 15:18:54

Zmieniony przez - Masrox w dniu 2014-03-13 15:25:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BÓL POD PACHĄ

Następny temat

Podwyższony wskaźnik aminotrasnferazy

WHEY premium