SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmienione Whey 100?

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8533
Mam takie pytanie: Czy Trec zmieniał cokolwiek (np. surowiec, słodzik ...) w produkcie Whey 100 na przestrzeni mniejwięcej 1 roku?
Ostatnio zakupiłem Whey 100 i odczuwam nieco inny smak - chodzi o wanilię - oraz więcej piany w shakerze. Gdy przekroczę zalecaną dawkę przy tej samej ilości wody - a robiłem to wcześniej nie raz - to czuć taki jakby słonawy posmak - wcześniej był po prostu bardziej słodki, nie pamiętam też aby tak się pienił - stąd moje pytanie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 113 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1559
U mnie na sklepie tez sie o to pytano, nie wiem jak to jest, moze uzyto teraz nowych komponentów smakowych a moze ogolnie zmnienili smak np. z vanilia sky na french vanilia? nie przygladalem sie temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 543
tomek'75: dzisiaj właśnie skończyłem Whey100 truskawka, te ponad 2kg zeszło mi w około 3 i pół tygodnia i w ostatnich dniach zauważyłem mega piane i konsystencja jak sok. Może dlatego że tak długo otwarte było? nie wiem czy moja odpowiedź coś ci pomoże ale...

Rób co chcesz,rób co tylko,co tylko k***a chcesz,rób to dobrze,rób to ostro,żeby żyć swoim życiem jak chcesz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Nic się nie zmieniło, firma nie wprowadziła zmian w tym produkcie.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dawidzie a jest whey 100 w puszce jak isolate100 czy mi sie przyśniło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
maja zamiar wprowadzic inne gramatury u nas w kraju? 1500gr u nas chyba nie ma z tego co sie orientuje

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 543
Nie wiem jak w kraju ale w Szczecinie są mega paki po 2275gr po 175 zł. My favorite.

Rób co chcesz,rób co tylko,co tylko k***a chcesz,rób to dobrze,rób to ostro,żeby żyć swoim życiem jak chcesz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 224261
Właśnie się dowiedziałem, że te gramatury 1500 i 600 gram w raz z tymi smakami są tylko na eksport za granicę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 543
To jasne. W Polsce mamy duże paki, bo dużo pakujemy.

Rób co chcesz,rób co tylko,co tylko k***a chcesz,rób to dobrze,rób to ostro,żeby żyć swoim życiem jak chcesz.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TREC TEAM – SUKCESY PAPAJA I DEFINICJI NA PUCHARZE POLSKI

Następny temat

Od jakiego wieku mozna brac S.A.W ??

WHEY premium