SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Zmiana typu budowy?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 515

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7821
Cześć, jako szczeniak byłem strasznym sucharem, dużo jadłem a ważyłem 55 kg. Teraz mam dokładnie odwrotnie, jem niewiele a bardzo szybko tyję (ostatnio przytyłem 1 kg w 2 tygodnie, "dieta" 2000 kcal na oko). Czy to możliwe, że typ budowy zmienił mi się z ektomorfika na endo w ciągu paru lat? :)

ważę 75 kg teraz, najgorsze jest to, że większość idzie w sadło na brzuchu... 23 lata.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 117946
moze nie tyle typ budowy, co metabolizm rozregulowales, nie wiem jak wyglądał Twoj tryb życia
rozpisz diete jak nalezy i bierz się za siebie napisz tez jak jadłes do tej pory
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7821
hmm szczerze to nie mam się czym chwalić, treningi dość chaotyczne, diety praktycznie brak - dziwi mnie tylko że mimo że nic nie zmieniałem to i tak NAGLE przestałem być chudy a trzy lata później zaczynam mieć już wielgaśny bęben ;)
napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 418 Napisanych postów 56364 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 184874
Metabolizm niestety zwalnia z wiekiem zmiana trybu życia delikatna i wystarczy.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 240
ja dla odmiany zawze bylem grubasem, rok temu zabralem sie za silke, diete itd i w 3 miechy zwalilem beden, metabolizm tak mi przyspieszyl ze moglem wpierdylac jak swinia i nie lapalem fatu, zaczely pojawiac sie miesnie (nigdy wczesniej niewidziane)...potem wprowadzila sie do mnie kobita...zapomnialem co to silownia ale przypominalem co to cala pizza przd telewizorem i znowu mnie zalalo...

od 3 tyg znowu wracam na jasna strone mocy i widze ze metabolim znowu sie rozkreca wiec spokojnie...dieta, regularne cwiczenia i bedzie gites :D
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 240
aha dodam tylko ze mam 27 lat :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po treningowy posilek

Następny temat

pomoc w dopasowaniu posilku

Kiedy nie sięgać po anaboliki? Kiedy nie sięgać po anaboliki? Pieczywa chrupkie - porównanie okiem dietetyka Pieczywa chrupkie - porównanie okiem dietetyka Bo zawsze znajdzie się ktoś większy... Bo zawsze znajdzie się ktoś większy... Szymon Łada - ocena sylwetki Szymon Łada - ocena sylwetki Trening nóg - podstawowe zasady dotyczące treningu nóg Trening nóg - podstawowe zasady dotyczące treningu nóg Piotr Zieliński - ocena sylwetki Piotr Zieliński - ocena sylwetki Kreatyna a kofeina, czy można pić kawę biorąc kreatynę? Kreatyna a kofeina, czy można pić kawę biorąc kreatynę? Katarzyna Nadolska - ocena sylwetki Katarzyna Nadolska - ocena sylwetki