SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiana jedzenia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6720
Witam
Odkąd są wakacje jakoś przestałem trzymać się swojej diety jak wcześniej i zacząłem zmieniać posiłki. Zamiast kanapek zacząłem jeść specjalny omlet ( w którym się po prostu zakochałem ) i zacząłem dołączać do diety pizze własnej roboty (ze zdrowych składników, itp). Wszytko wliczałem do bilansu żeby się zgadzało. Moje pytanie brzmi czy mogę dalej tak robić?
Zastawienie diet dla porównania (wcześniej i teraz):

PS (żeby nie robić kolejnego tematu) Skończyłem niedawno redukcje i żeby z niej wyjść powinienem stopniowo zwiększać kcal czy od razu tyle wynosi zapotrzebowanie? Nie chce być teraz ani na masie, ani na redukcji, po prostu żeby waga stała w miejscu




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
Jak najbardziej - dietę trzeba urozmaicać, jak się zgadza to jest git;)
Co do wychodzenia z redukcji, to dodawaj po trochu co tydzień i sprawdzaj co waga pokazuje.

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6720
Ok, dziękuję
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena diety

Następny temat

dieta na mase

WHEY premium