SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiana diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 455
Mam problem dieta którą stosuję nie przynosi efektów.
Mam 18 lat, 178cm, 65kg. Ćwiczę z tą dietą miesiąc i ani grama nie przytyłem. Nie wiem co jest grane. Uprzejmie proszę o pomoc.

1. 6:45
0,5 litra maślanki,
100g płatków owsianych
garść rodzynków
garść orzechów włoskich

2. 10:00
4 kanapki czarnego chleba posmarowane oliwą
4 plasterki szynki z indyky, czy z kury
jabko
banan

3. 14:00 Obiad
50g ryży
jakaś sałata
no i jakieś mięso co mama ugotuje

4. 15:30 przed treningiem
gainer mass xxl

5. 17:00 po treningu
cabro

6. 18:00
100g tuńczyka
50g ryżu

7. 20:00
3 jajka
3 kromki chleba czarnego posmarowane oliwą

8. 23:00
100g chudego twarogu oblanego oliwą


Bardzo bym prosił o jakieś korekty, o ostre krytyki, o dopisanie jakiś supli czy czegokolwiek. Ta dieta nie przynosi mi żadnych efektów.

Zmieniony przez - pawja23 w dniu 2006-12-07 15:31:50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
Cześć.Wylicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne i dodaj odpowiednią ilośc kalorii w zależności od budowy.Jeśli waga stoi w miejscu przsy tej diecie oznacza to że spożywasz za mało kalori.Postaraj sie jednak przeanalizować diete pod kątem zapotrzebowania(czy je spełniasz)

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2255
Aby nabrać masy musisz osiągac dodatni bilans. Oblicz ile powinno wynosi Twoje dobowe zapotrzebowanie (jest o tym masa postów), a nastepnie postaraj się zjadac o ok. żelazne 500kcal więcej. Żadnych supli Ci nie trzeba, zbilansuj odpowiednio dietę i bedzie ok + oczywiście dobry trening. P.S Brakuje owoców i warzyw.

Something so strong driving me on, never tire. Something so strong burning so long, like a fire
Something so strong born of the sun, taking me higher.
Something so strong been coming so long, burning desire.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Teraz liczenie zapotrzebowania wzorami nie ma za bardzo sensu, jeśli waga się nie zmienia przy tej kaloryczności to znaczy, że to jest ta bazowa ilość kalorii do której należy dodać kolejne kalorie np: ~10 obecnego zapotrzebowania, obserwować 2 tyg. i potem ewentualnie znów dodać. Może coś innego robisz też żle, za często/długo trenujesz, masz dużą aktywność poza siłownią... stosujesz się do tych zaleceń tak jak trzeba, czy różnie bywa?

Zmieniony przez - ellis w dniu 2006-12-07 15:59:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Mam problem dieta którą stosuję nie przynosi efektów.
Mam 18 lat, 178cm, 65kg. Ćwiczę z tą dietą miesiąc i ani grama nie przytyłem. Nie wiem co jest grane. Uprzejmie proszę o pomoc. PROBLEM TKWI NA PEWNI W ZLYM WYLICZENIU ZAPOTZREBOWANIA..!NALEZALO WDTEPNIE 3MAC DIETE OK 2 TYG I JEZLI NEI BYLO BY ZADNYCH EFEKTOW NALELY PODNOSIC JEJ KALORYCZNOSC GDY ZBYT SZYBKO WAGA IDZIE W GORE NALEZY OBCIAC KCL:)

1. 6:45
0,5 litra maślanki,DALBYM 02-0.3 I DORZUCILBYM JESCZE TWAROGU TROCHE
100g płatków owsianych
garść rodzynków
garść orzechów włoskich


2. 10:00
4 kanapki czarnego chleba posmarowane oliwą
4 plasterki szynki z indyky, czy z kury
jabko
banan
MALO BIALKA

3. 14:00 Obiad
50g ryży RYZ BRAZOWY LUB PARABOLICZNY I DAJ CALA PACZKE
jakaś sałata
no i jakieś mięso co mama ugotuje PIERSI Z KURCZAKA/INDYKA WOLOWINA LUB RYBA BRAK ZDROWEGO TLUSZCU,DORZUC OLIWE

4. 15:30 przed treningiem DAJ POPRZEDNI POSILEK 1,5-2H PRZED TRENINIGEM POZNEIJ 30 MIN PRZED NIM DAJ GAINIERA
gainer mass xxl

5. 17:00 po treningu
cabro OK

6. 18:00
100g tuńczyka TUNCZYKA MAX 3-4 PUSZKI W TYG STARAJ SIE DAWAC SWIEZE RYBKI:)
50g ryżu J.W CALA PACZKA(RYż BRAZOWY/PARABOLICZNY)

7. 20:00
3 jajka
3 kromki chleba czarnego posmarowane oliwą

8. 23:00
100g chudego twarogu oblanego oliwą


Bardzo bym prosił o jakieś korekty, o ostre krytyki, o dopisanie jakiś supli czy czegokolwiek. Ta dieta nie przynosi mi żadnych efektów. POPORTSU OBLICZ ZAPOTRZEBOWANIE DZIENNE NA KCL!JEZLEI TA DIETA NIE RZYNOSI EFEKTOW DORZUC WIECEJ KALORI..NP TAM GZDIE ZAMIENIALEM DWAJ CALE PACZKI RYZU W DIECI EPOZA TYM MALO WARZYW ORAZ BRAK ZDROWEYCH TLUSZCY DAWAJ WIEEJ OLIWY PRZEZ CO BEDZIESZ PODNOSOSIL KALORYCZNOSC SWOICH POTRAW:)

GÓRA---->I am What I am

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o pomoc;)

Następny temat

Do Elissa

WHEY premium