SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Zlamany paznokiec

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 556

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 390 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15174
Siema.

Wczoraj zahaczylem jakiemus gosciowi o gi na treningu bjj i kawalek paznokcia mi odszedl. Nie wiem jak to sie stalo, ale teraz mam rozkmine czy to urywac czy zostawic i czekac az odrosnie? Dodam, ze wczoraj jeszcze moglbym go obciac, ale dzis juz byloby ciezko, nie wiem czy juz sie zaczal zrastac czy jak, ale nie odstaje i tam, gdzie jest czerwona plamka od krwi pod pazurem jest jakby przylepiony. Zostawic go tak i czekac az odrosnie?Moze moczyc w jakims rivanolu albo czyms takim?

Foto pogladowe (nie jakis hardkor, wiec sie nie bojcie :P)
http://img41.imageshack.us/img41/6177/dsc01195ni.jpg

Pozdro

Zmieniony przez - snowee w dniu 2011-07-07 06:45:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4472 Napisanych postów 56660 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 382173
Najlpeiej pokaż się w poradni chirurgicznej.
1

doping & zdrowie

napisał(a)
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 3767 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29908
J bym zostawila poki co i pomoczyla w rivanolu.
Ale do chirurga tez bym sie udala,zeby zakazenie sie nie wdalo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odstające sutki

Następny temat

Wzrost 15 latki.

Jaką rybę wybrać na święta? Jaką rybę wybrać na święta? Arnold Classic 2018- listy startowe zostały ogłoszone! Arnold Classic 2018- listy startowe zostały ogłoszone! Michał Karmowski i jego świąteczna hojność... Michał Karmowski i jego świąteczna hojność... Roztrenowanie: kiedy jest potrzebne i na czym polega? Roztrenowanie: kiedy jest potrzebne i na czym polega? Jak przyspieszyć metabolizm? 8 naturalnych dopalaczy Jak przyspieszyć metabolizm? 8 naturalnych dopalaczy Rosyjski sobowtór Arnolda Schwarzeneggera Rosyjski sobowtór Arnolda Schwarzeneggera Nie możesz zwiększyć siły? Poznaj 3 podstawowe błędy Nie możesz zwiększyć siły? Poznaj 3 podstawowe błędy WPC czy Kazeina, które białko lepiej buduje mięśnie? WPC czy Kazeina, które białko lepiej buduje mięśnie?