SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Zineryt

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6897

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4199
Kupilem sobie Zineryt i zgubiłem ulotke:(. Zna moze ktos jak to stosowac? Szukałem ulotki na rożnych stronach ale nie mogłem znalesc:/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 215 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 901
Witam.

Przyrządziłeś roztwór? Płynną zawartość należy wlać do substancji suchej (erytromycyny i octanu cynku), a następnie zatkać "korkiem" i potrząsać przez minutę (dość energicznie). Następnie odkorkowujesz i nakładasz specjalną nakładkę z zestawu.

Jeśli chodzi o stosowanie to najlepiej punktowo, 2 - 3 x dziennie przekręcając buteleczkę z zawartością, a następnie przykładając nakładką do zmiany na skórze.

Pamiętaj, że przyrządzony roztwór ma 5 tygodniowy okres ważności.

pozdrawiam

Zawsze kiedy piszesz głupie posty Bóg zabija kotka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 2403 Napisanych postów 49404 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 314951
po 5 tyg spada stężenie substancji,
co nie znaczy, że do niczego już się nie nadaje.

pzdr/

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Preparaty zawierające stężenie niższe niż 1,5 % erytromycyny są mało skuteczne :) dlatego najlepiej Zineryt wykorzystać w ciągu 5 tygodni.

pozdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10675 Napisanych postów 44868 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
pamiętam że dermatolog mówił że zineryt można uzywac gdy koszysta sie ze slonca ale tylko an noc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4199
Ok. Jeszcze tego zinerytu nie otworzylem ale pytanie mam jeszcze takie:
- Jak go mam stosować na dzien czy na noc?
- Ile raz dziennie?
- Stosowac na cała twarz czy tylko na pojedyncze miejsca?
- Jak otworze gdzie go przechowywac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Stosować punktowo 2 - 3 x dziennie. Przechowuj w temperaturze pokojowej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 10 Wiek 26 lat Na forum 163 dni Przeczytanych tematów 378
Witam wiem że post jest stary ale lekarz mi przepisał zineryt i nie wiem czy go brac czy sobie odpuscic? Może jakieś masci inne bez recepty sa dobre na tradzik? Mam juz dosc i nie chce brac lekow i wogole.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 10 Wiek 26 lat Na forum 163 dni Przeczytanych tematów 378
wszedzie pisza o jakims sewolium czy cos, nie wiem co to nawet, ktos cos moze powiedziec czy sie opłacato brac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1723 Napisanych postów 46963 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 475708
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzięki za odp. Masz racje nie ma co podwazac opinii lekarza poza tym dobrze ze zineryt sie kladzie na twarz a nie przyjmuje doustnie. jeszcze sie zapytam go pozniej czy jakies sa specjalne mascie ktore mozna uzywac dodatkowo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z kolanem(?)

Następny temat

KAMICA NERKOWA