SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Zgłoszenia do testu nowości od ALLNUTRITION

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4824

napisał(a)
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 670 Napisanych postów 3012 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 159797
monkey22
Jak zawsze z ogromną przyjemnością zgłaszam się do TESTU :) - gwarantuje dobrze przeprowadzony Video test wraz z Video opinią :D
Kurde wszyscy wypisują o treningach itp a ja nic nie napisałem :) bo w regulaminie wyczytalem więc nie pisałem \:)

----------------1. Zainteresowana osoba wysyła (zarejestrowana minimum miesiąc na forum oraz posiadająca minimum napisanych 50 postów) w specjalnym temacie zgłoszenie uczestnictwa, proszę również napisać 2-3 zdania o sobie jaki sport trenujemy jak długo, jaka intensywność.

Uwaga: Pkt 1 nie dotyczy osób z grupy.

Żeby nie było ze coś źle z moim zgłoszeniem to u mnie jest silowy 4 x w tyg split ( ponad 3 lata ) + 2-3 x w tyg nowa zajawka ( rurki i inne wygibasy na osiedlowej siłce :) )

Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2018-07-13 15:52:33
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6925 Napisanych postów 103511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1094564
A nie chciało mi się w regulaminie mieszać, o te sporty to było jak był test przedtreningówek i potreningówek.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 242 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 28401
Czyli mam napisać jeszcze raz coś więcej o sobie czy nie zmienić ? :)
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 2653 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42136
Witam witam

Zgłaszam kandydature do testów. Siłownia od 10lat w tej chwili trening christiana Thibaudeau 5 razy w tygodniu. Jeśli chodzi o diete to duża nadwyżka kaloryczna więc pizza bedzie przyrządzona na bogato.

Zmieniony przez - majkel47 w dniu 2018-07-13 20:57:09

Nie szata zdobi człowieka, a biceps.

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6925 Napisanych postów 103511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1094564
gnidusek starczy

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 453 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12011
Złaszam się do testu tych pyszności od Allnutrition już mi ślinka cieknie oby się udało :) Jestem osobą bardzo aktywną trening siłowy 4x w tygodniu duzo jezdze na rowerze gram w tenisa ziemnego :)
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 2574 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 62595
Zgłaszam się ;)
8 rok treningów. Aktualnie 531 wendlera 4x tydzień 90% wielostawów. Po treningu jeszcze interwały, ale za 2 tyg będę obcinał z uwagi na reverse diet.

Zmieniony przez - szaunima w dniu 2018-07-15 03:33:17
napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 934 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25876
zgłaszam się. Obecnie ponad rok muay thai i boks , treningi wydolnosciowe bardzo ciezkie. Staram sie trzymac miske czysta, takie produkty dla mnie sa strzalem w dziesiatke , mozna zaszalec przy zachowaniu umiaru kalorycznego i czystego sumienia. Bralem udzial w wielu testach w tym przedtreningowek, bialek na forum jestem wiele lat. Jeszcze nie mialem okazji testowac tego rodzaju zywosci i bardzo chetnie przetestuje ! dzieki

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12731 Napisanych postów 231131 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1058275
No to i ja się zgłoszę również

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
Ekspert
no przykro mi
Na zgłoszenia czekamy do 15.07.2018 godzina 8:00.

Zapraszam w sierpniu no może we wrześniu bo to wakacje itp to różnie z tym moze być

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test nowości od ALLNUTRITION

Boldenone i winstrol mają silny wpływ na płodność Boldenone i winstrol mają silny wpływ na płodność Jakie produkty są dobre dla naszych jelit? Jakie produkty są dobre dla naszych jelit? An Nguyen od futbolisty do kulturysty An Nguyen od futbolisty do kulturysty Big Ramy aktualna forma Big Ramy aktualna forma Kawa wywiera ochronne działanie na wątrobę? Kawa wywiera ochronne działanie na wątrobę? Arnold Schwarzenegger - jak trenował i jadł mistrz! Arnold Schwarzenegger - jak trenował i jadł mistrz! Trening siłowy i kreatyna wsparciem w leczeniu zwyrodnień stawów Trening siłowy i kreatyna wsparciem w leczeniu zwyrodnień stawów Cztery mity dotyczące słodzików Cztery mity dotyczące słodzików