SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zespół Klinefeltera

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
Sprawa wygląda tak, cierpię na tą wadę genetyczną,dosłownie kilkadziesiąt minut temu to odkryłem. Co prawda nie mam przeiebane,jak co niektórzy Panowie, Nó ale mimo wszystko,źle się czuje,że ćwiczę kilka lat na siłowni i można powiedzieć że stoje cały czas w miejscu. Lekarze Twierdzą ,że należy wspomagać się testosteronem i tu pytanie do was Panowie co i jak,bo z środków dopingujących był tylko clenbuterol.

Proszę o potraktowanie tematu na serio,bo męcze się już 23 lata z genetyką i psychiką (ta przypadłość powoduje depresje)

tu link do najlepszego artykułu jaki znalazłem

http://www.zgapa.pl/zgapedia/Zespół_Klinefeltera.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 271 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8096
Tak więc mówisz że odkryłeś to przed chwileczką?
I chciałbyś żeby się tutaj zajęto na forum tym zamiast iść do lekarza i przede wszystkim zrobić badania żeby potwierdzić Twoją diagnozę?
Wprawdzie " U większości występuje niepłodność i lekkie obniżenie poziomu inteligencji." ale jednak myślę że to nie koniecznie musi być to! Idź chłopie do lekarza jak się okaże czego ci nie życzę że Twoja diagnoza jest prawidłowa to będziesz miał legalny dostęp do sa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zbadaj organy wewnętrzne bo przy tym zespole często są one, że tak to określę "wadliwe".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
Jak to odkryłeś kilkadziesiąt minut temu? Proste testy na ciałko barra są zawodne.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
Czytałem opinie innych ludzi cierpiących na tą przypadłość i każdy twierdzi,że lekarze są bezradni,bo według nich wszystko jest w porządku. Głównie chodzi mi o masę mięśniową,mam problemy z rozbudowaniem mięśni, tłuszcz osadzający się na biodrach,pośladkach. Fajnie chłopaki żę słowo "odkrycie" wzbudziło w was zainteresowanie, ale wolałbym,żeby to było słowo testosteron,bo jest to dział doping.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Owszem jest to dział doping ale dla zdrowych ludzi.Ty twierdzisz że jestes chory a więc jest to juz jakiś hamulec dla ludzi którzy chcieliby Ci doradzić. Choroba która opisujesz musi byc prawidowo zdiagnozowana i powinienes zacząc od zbadania poziomu hormonów , wizyty u androloga i w wypadku stwierdzenia nieprawidłowosci wykonanie specjalistycznych badan i wdrozenie HTZ.Posiłkowanie sie testosteronem na własna reke podejrzewajac chorobe nie jest WEDŁUG MNIE dobrym pomysłem

Zmieniony przez - Hermann1 w dniu 2012-04-25 10:12:45

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak ale dla koksów a nie odkrywczych pseudolekarzy

do lekarza idż bo najprawdopodobniej jak poczytasz o innych chorobach to też je w sobie odkryjesz

studenci 2 i 3 roku medycyny odchorowywują każdą chorobe o której się uczą


Zmieniony przez - 8x8 w dniu 2012-04-25 10:19:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
Dziękuje Panowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wypelnij ankietę działu i pakuj się w cykle jak każdy z nas a nie szukaj usprawiedliwienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
to nie jest forum medyczne
nie diagnozujemy i nie leczymy chorób
lekarz coś stwierdza to stosuj się do jego zaleceń


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2012-04-25 11:03:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gilbert

Następny temat

winko

WHEY premium