SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdrowie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18439 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205458
Teodorrr
A ja slyszalem, zeby prolke dopiero zbijac jak jest 2x ponad norme, a estro musi zostac wyzsze bo dziala proanabolicznie.


Jakbym chcial zbadac testa, estro I prolke, to wiadomo zastrzyk przed snem, badanie rano. A jak z sexem I trawa? Ma jakis wplyw pewnie


Seks na pewno nie wiem jak trawa bo nie jaram

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
Czyli ile sie wstrzymac przed badaniem? Dzien, dwa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
A nie lepiej zbadać, jaką masz prolkę robiąc to, co normalnie robisz? Czyli jak np. od seksu dnia poprzedniego trochę wzrośnie, to chyba lepiej znać taki poziom, a nie poziom prolki w nienaturalnym trybie ascezy?

Niezbijanie prolki, jeśli jest do 2 x ponad normę? Coś Ci się chyba pomyliło, co najwyżej o estrogenie tak się mówi. Nikt zdrowy nie ma tak wysokiej prolki, najwyżej lekko podwyższoną. Zdecydowanie trzeba zbijać.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
Teodorrr
A ja slyszalem, zeby prolke dopiero zbijac jak jest 2x ponad norme, a estro musi zostac wyzsze bo dziala proanabolicznie.


Jakbym chcial zbadac testa, estro I prolke, to wiadomo zastrzyk przed snem, badanie rano. A jak z sexem I trawa? Ma jakis wplyw pewnie


oni tez potwierdzali fakt ze wybite estro dziala anabolicznie jednak gosc zadal podstawowe pytanie: co wolisz, trzymac estro ponad norme i zdobyc dodatkowo w roku dzieki niemu 300g miesnia czy byc o 300g miesnia mniejszym ale bez powiklan od wywalonego estro w przyszlosci? dla nnie odp prosta.

a co do trawy, to sam jaram jak smok od wielu lat i moge Ci powiedziec ze na pewno trawa trzyma prolke w normie, ale jak to dziala nie wiem, cos podajze z wychwytem dopaminy
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
czellista
Teodorrr
A ja slyszalem, zeby prolke dopiero zbijac jak jest 2x ponad norme, a estro musi zostac wyzsze bo dziala proanabolicznie.


Jakbym chcial zbadac testa, estro I prolke, to wiadomo zastrzyk przed snem, badanie rano. A jak z sexem I trawa? Ma jakis wplyw pewnie


oni tez potwierdzali fakt ze wybite estro dziala anabolicznie jednak gosc zadal podstawowe pytanie: co wolisz, trzymac estro ponad norme i zdobyc dodatkowo w roku dzieki niemu 300g miesnia czy byc o 300g miesnia mniejszym ale bez powiklan od wywalonego estro w przyszlosci? dla nnie odp prosta.

a co do trawy, to sam jaram jak smok od wielu lat i moge Ci powiedziec ze na pewno trawa trzyma prolke w normie, ale jak to dziala nie wiem, cos podajze z wychwytem dopaminy


Mam dokładnie to samo zdanie odnośnie estro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
Jaak widac kazdy ma inne podejscie, jakis swoj sposob. Jedni radza tak, drudzy inaczej. Wiec wychodzi na to, ze jezeli chodzi o zdrowie najlepiej trzymac w widelkach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Tak, chyba, że zależy Ci na moiażdżycach i innych takich to olać poziom estro, ogień dopóki nie ma Gino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
Teodorrr
Wiec wychodzi na to, ze jezeli chodzi o zdrowie najlepiej trzymac w widelkach?


normy po cos istnieja

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
A znam wielu dzikow co zbijaja dopiero przed odblokiem, wiec jak widac nie boja sie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Gdzieś widziałem w jakichś filmikach z USA, że podstawowe testy estrogenu są niepoprawne i zawyżają jego poziom i lepiej jakieś inne robić. Kojarzy ktoś ten temat i wie, o co chodzi?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy aplikowal ktos z Was sterydy swoim zwierzakom?

Następny temat

Niski progesteron

WHEY premium