SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecie mojej figiury.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 340 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1759
Witam mam 176cm wzrostu i 69kg wagi. Dostarczam moje zdjecie z sylwetką jaką posiadam. Chodzi mi o to czy moge isć na mase czy lepiej na redukcje z taką budową? Bo mam wrazenie ze mam duzy brzuch i robi mi sie oponka. Doradzcie cos z gory dzieki.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 340 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1759
Dzieki bede robil tak jak napisałem. Bardzo mi pomogles orzymujesz soga. Wiec odezwe sie za pare tyg i powiem jak efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Redukcja to śmieszny pomysł.

Zacznij się odpowiednio odżywiać z dodatnim bilansem kalorycznym i trenuj, wtedy nabierzesz kształty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 340 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1759
Trenuje 5miesiecy i wlasnie marny efekt... i brzuch mnie wkurza bo opona sie robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Wklej ankietę
https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html

To skutek nie właściwego odżywiania.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2013-05-28 19:25:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 340 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1759
Płeć : Męzczyzna

Wiek : 20

Waga :69

Wzrost : 176

Cel treningowy : Mieśnie i brak tłuszczu na brzuchu. Chcialbym nabrac masy ale obawiam sie ze mam za duzy brzuch i robi sie oponka.

Staż treningowy na siłowni : 5 miesiecy

Uprawiane inne sporty : Silownia i kiedys pilka nozna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : silownia cala do dyspozycji

Dieta : Staram sie jesc 5-6 posilkow dziennie. Rano zaczynam platki owsiane oraz owoce potem ide na trening po treningu wypijam białko i jem w domu zupe i drugie danie. Potem okolo 16 jakis serek wiejski. 19. jem kolacje kanapki itp oraz przed spaniem pije białko.

Przeciwskazania medyczne : Brak

Zażywane suplementy : Białko Hi tec c6, kreatyne mam ale jeszcze nie uzywalem i nie wiem czy teraz jej nie uzyc? Xtrreme Creatine z FA

Ostatnio przerabiany plan: Pon klatka i biceps Sr Barki i Nogi PT Triceps i plecy i miedzy czasie jakies biegi i brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 340 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1759
Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): na klate lezac robie 25kg 12 powtorzen, na biceps 10kg hantelką, triceps okolo 7kg, plecy na podciagaaniu drazka do klatki 30kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Widać, że progresu nie masz.. Twoje wyniki siłowe są naprawdę kiepskie, pamiętaj, że sztangę też się liczy.

Dieta, kuleje o ile to można nazwać dietą. Odwiedź dział odżywianie, poczytaj tematy podwieszone, musisz dodać około 200-300 kcal do swojego zapotrzebowania i obserwować swój organizm. Ostrożnie z węglowodanami, jedz tylko dobre węglowodany. Możesz podbijać kcal zdrowymi tłuszczami, świeżymi owocami.

Bierz etap 3
https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html

Zmieniony przez - dudee w dniu 2013-05-28 20:13:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 340 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1759
Dzieki ze zaangazowales sie w pomoc mi tutaj. Chodzi o to ze powinienem isc na mase czyli zwiekszyc wage czy bardziej spalac z brzucha zeby nie bylo oponki ?? Swoj plan nie robic tylko zaczac od 3 etapu tego co wyslales?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Jak to wspomniałem wcześniej, redukcja to nie dorzeczny pomysł w Twoim przypadku. Odpowiednie odżywianie z nadwyżką kaloryczną ( z uwagą na ww ) , możesz zawsze wprowadzić interwały ( spalasz więcej kcal ) w dnt jakieś x 2 w tygodniu.

Tak, weź etap 3, zobaczysz jak Twoje ciało zareaguje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 340 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1759
Ok to bede robil etap 3 3razy w tyg PON SR I PT, a WT I CZW Biegi delikatne na 3km. Ciezary jak dopasowywac? Co ile zwiekszac itp? Bo z tym mam problem jeszcze? Slodycze ze swojej diety odrzucic definitywnie? Czy np moge sobie pozwolic na jakies przyjemnosci raz w tyg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Oczywiście, że tak, definitywnie słodycze wypadają. Zależy jak będziesz poważnie traktował swoją dietę, ale możesz wprowadzić cheat meal https://www.sfd.pl/Cheat_Day/Cheat_Meal__Redukcja.-t937537.html - tutaj opisałem o co chodzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Partie Mięśni Czy Dobrze Połączone?

Następny temat

Początek - Ogólnie

WHEY premium