SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 2

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 399488

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 105 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 54735
Nawet podobna budowa do Ronniego. Tylko nogi chyba odstają:

ಠ_ಠ

napisał(a)
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 836 Napisanych postów 10086 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 259249
mi tam on roniego tylko troszke przypomina, nogi slabsze od gory i ogolnie jakis dzwnie dlugi ten korpus ma cos jak matarazzo to wyglada

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

napisał(a)
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 646 Napisanych postów 17946 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 632551
Zawody NPC Nationals 2013 to prawdziwy wysyp nowych zawodowcow.
Z kazdej kategorii wagowj staus otrzymuje zwyciezca i zawodnik z drugiego miejsca, czyli 12 kulturystow. A to tylko kulturystyka mezczyzn.
Karte pro otrzymalo rowniez 12 zawodnikow z men physique, 4 zawodniczki z bb kobiet ( po jednej z kazdej kategorii wag.) 8 z women physique, 12 z figure i 12 z bikini. Czyli lacznie po jednych zawodach przybylo 60 nowych zawodnikow i zawodniczek ktorzy dolacza w szergi pro w swoich konkurencjach.

Ponizej 12 nowych pro bb.-

1.Kevin Jordan - heavyweight 1 miejsce i overall
2.Danny Hester - middleweight 2 miejsce
3.Alfredo Prince - welterweight 2 miejsce
4.Chris Tuttle - light heavyweight 1 miejsce
5.Lorenzo Jones - light heavyweight 2 miejsce
6.Thomas Anderson - middleweight 1 miejsce
7.Edward Foster - welterweight 1 miejsce
8.Martae Ruelas - lightweight 2 miejsce
9.Ryan Pateracki - super hevyweight 1 miejsce
10.Joel Thomas -super heavyweight 2 miejsce
11.Damion Ricketts - lightweight 1 miejsce
12.Brad Rowe - heavyweight 2 miejsce

W wadze middleweight spotkalo sie dwoch chyba najciekawszych zawodnikow tych zawodow. 44 letni Danny Hester, ktory juz w 1992 roku na NPC USA probowal zdobyc status pro ( zajal 3 miejsce w swojej wadze, a na tych samych zawodach Flex Wheeler zdobyl pro karte wygrywajac heavyweight i overall) i 28 letni Thomas Anderson.

Dany prezentuje sylwetke lat 80 czy tez wczsnych 90, podobna nieco do Lee Labrady, klasyka, oldschool w pelnym wydaniu Wygladal znakomicie. Natomias sylwetka Thomasa Andersona wyroznia sie niezwykla iloscia szczegolow, znakomitym docieciem i definicja. Forma jak przygotowal Anderson byla wysmienita. Wielu uwazalo ze to on powinien wygrac overall.

Zmieniony przez - Possible w dniu 2013-11-27 18:40:06
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 103 Napisanych postów 1167 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 22995
Zgadzam się z Tobą Possible, mi również Ronniego przypomina. Pamiętam jego pierwszą fotę jaką zobaczyłem, niedawno to było, przy okazji jakiś zawodów i od razu mi się z Ronem skojarzył.
W każdym razie robi wrażenie!
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 105 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 54735
Bez sprawdzania po Twoim opisie widać, że Danny Hester to pan numer 2 na fotce. Świetna sylwetka, w dodatku w takim wieku.

ಠ_ಠ

napisał(a)
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 646 Napisanych postów 17946 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 632551
Tak, to jest wlasnie Hester. Byla pomylka z liczbami.
napisał(a)
Początkujący
Nawet na listę nie spojrzałem. Teraz widzę, że faktycznie na niej też ma nr. 2. :)

ಠ_ಠ

napisał(a)
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 836 Napisanych postów 10086 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 259249

napisał(a)
lordknaga Doradca
Ekspert
wiekszosc ludzi kojarzy tego 'goscia' z fotek w necie itd. Craig Golias, kiedys i dzis

napisał(a)
Possible Moderator
Ekspert
Tak, gosc jest wielki, i wiekszosc jego zdjec jest przerobionych aby wygladal na jeszcze wiekszego,. Ta powyzej rowniez.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

15 edycja:IBFA Mr&Ms World-Rzym 2012

Następny temat

IFBB BRITISH GRAND PRIX 2012

Polędwica a'la Wellington Polędwica a'la Wellington Czechia Pro Ostrava 2018 - Spekulacje Czechia Pro Ostrava 2018 - Spekulacje Najlepsze ćwiczenie na mobilizację bioder Najlepsze ćwiczenie na mobilizację bioder Kiepska genetyka? 6 sposobów na podkręcenie genetyki Kiepska genetyka? 6 sposobów na podkręcenie genetyki Rafael Brandao wschodząca gwiazda PRO Rafael Brandao wschodząca gwiazda PRO Kto wygra zawody Mr. Olympia 2018? Kto wygra zawody Mr. Olympia 2018? Diamond Cup Espinho 2018 Diamond Cup Espinho 2018 Denis Cyplenkov - najsilniejsze ręce na świecie Denis Cyplenkov - najsilniejsze ręce na świecie