SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 2

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 573662

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Nawet podobna budowa do Ronniego. Tylko nogi chyba odstają:



ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5380 Napisanych postów 15400 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388172
mi tam on roniego tylko troszke przypomina, nogi slabsze od gory i ogolnie jakis dzwnie dlugi ten korpus ma cos jak matarazzo to wyglada

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1962 Napisanych postów 19823 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731699
Zawody NPC Nationals 2013 to prawdziwy wysyp nowych zawodowcow.
Z kazdej kategorii wagowj staus otrzymuje zwyciezca i zawodnik z drugiego miejsca, czyli 12 kulturystow. A to tylko kulturystyka mezczyzn.
Karte pro otrzymalo rowniez 12 zawodnikow z men physique, 4 zawodniczki z bb kobiet ( po jednej z kazdej kategorii wag.) 8 z women physique, 12 z figure i 12 z bikini. Czyli lacznie po jednych zawodach przybylo 60 nowych zawodnikow i zawodniczek ktorzy dolacza w szergi pro w swoich konkurencjach.

Ponizej 12 nowych pro bb.-



1.Kevin Jordan - heavyweight 1 miejsce i overall
2.Danny Hester - middleweight 2 miejsce
3.Alfredo Prince - welterweight 2 miejsce
4.Chris Tuttle - light heavyweight 1 miejsce
5.Lorenzo Jones - light heavyweight 2 miejsce
6.Thomas Anderson - middleweight 1 miejsce
7.Edward Foster - welterweight 1 miejsce
8.Martae Ruelas - lightweight 2 miejsce
9.Ryan Pateracki - super hevyweight 1 miejsce
10.Joel Thomas -super heavyweight 2 miejsce
11.Damion Ricketts - lightweight 1 miejsce
12.Brad Rowe - heavyweight 2 miejsce

W wadze middleweight spotkalo sie dwoch chyba najciekawszych zawodnikow tych zawodow. 44 letni Danny Hester, ktory juz w 1992 roku na NPC USA probowal zdobyc status pro ( zajal 3 miejsce w swojej wadze, a na tych samych zawodach Flex Wheeler zdobyl pro karte wygrywajac heavyweight i overall) i 28 letni Thomas Anderson.

Dany prezentuje sylwetke lat 80 czy tez wczsnych 90, podobna nieco do Lee Labrady, klasyka, oldschool w pelnym wydaniu Wygladal znakomicie. Natomias sylwetka Thomasa Andersona wyroznia sie niezwykla iloscia szczegolow, znakomitym docieciem i definicja. Forma jak przygotowal Anderson byla wysmienita. Wielu uwazalo ze to on powinien wygrac overall.




Zmieniony przez - Possible w dniu 2013-11-27 18:40:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
Zgadzam się z Tobą Possible, mi również Ronniego przypomina. Pamiętam jego pierwszą fotę jaką zobaczyłem, niedawno to było, przy okazji jakiś zawodów i od razu mi się z Ronem skojarzył.
W każdym razie robi wrażenie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Bez sprawdzania po Twoim opisie widać, że Danny Hester to pan numer 2 na fotce. Świetna sylwetka, w dodatku w takim wieku.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1962 Napisanych postów 19823 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731699
Tak, to jest wlasnie Hester. Byla pomylka z liczbami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Nawet na listę nie spojrzałem. Teraz widzę, że faktycznie na niej też ma nr. 2. :)

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5380 Napisanych postów 15400 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388172


http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5380 Napisanych postów 15400 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388172
wiekszosc ludzi kojarzy tego 'goscia' z fotek w necie itd. Craig Golias, kiedys i dzis

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1962 Napisanych postów 19823 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731699
Tak, gosc jest wielki, i wiekszosc jego zdjec jest przerobionych aby wygladal na jeszcze wiekszego,. Ta powyzej rowniez.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

15 edycja:IBFA Mr&Ms World-Rzym 2012

Następny temat

IFBB BRITISH GRAND PRIX 2012

WHEY premium