SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 3

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1214507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Tak to jest ,jak się głupoty robi-nie ciągle,tylko od czasu do czasu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
Za dobrze się chłopaki bawią... Nie profesjonalne podejście. Ja jako amator omijam masę tego typu bzdurnych pomysłów mając na uwadze potencjalne kontuzje i wyłącznie z treningów. Najlepszym przykładem jest siłowanie się na rękę - nikt mnie do tego idiotyzmu nie zmusi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Victor Martinez siłował się na rękę i wszyscy dobrze wiedzą jak to się skończyło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
No właśnie Słyszałem o jeszcze jednym przypadku, ale aktualnie nie pamiętam, kto tym razem się wygłupił. Ale myślę nawet o przenoszeniu ciężkich przedmiotów. Wiadomo, jak jesteś koń, to zaraz do Ciebie wszyscy idą a mi się zawsze wtedy przypomina historia o tym jak Lee Priest zerwał biceps na siłowni bo... go poproszono aby powiesił plazmę na ścianie. Inny ciężar, nie poręczny i proszę bardzo - biceps zerwany. Jak wnosiłem lodówkę babci na 2-gie piętro to cały czas myślałem tylko jak to zrobić bezpiecznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5380 Napisanych postów 15401 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388192
to tam nic, jak branch warren zerwal 4glowy uda wysiadajac z jeepa

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Ja sobie kiedyś zerwałem prosty uda,kopiąc piłkę,która wypadła poza boisko.

Mocno się przyłożyłem by daleko poszła i poszła ale na udzie wyskoczył mnie gul wielkości i koloru śliwki.
Potem się z tym z 3 miesiące męczyłem,zanim zeszło :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
W Szczecińskim Pure pracował / pracuje trener i zawodnik, który zerwał biceps rzucając frisby Dlatego takie zabawy jak to Caluma i Chrisa na ich poziomie to czysta głupota.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665
Milan Sadek w przyszłym roku chce startować w kategorii open, aktualna forma - 107 kg.




2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
jeden z bardziej niedocenianych zawodników. obawiam się że zniknie wśród tych "promowanych" koni i zniknie całkowicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 162 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8802
Legreene
W Szczecińskim Pure pracował / pracuje trener i zawodnik, który zerwał biceps rzucając frisby Dlatego takie zabawy jak to Caluma i Chrisa na ich poziomie to czysta głupota.


Ale to takie kalectwo jest tzn. jesteś wielki i niby silny ale to nie jest siła użytkowa bo zaraz sobie coś zerwiesz. Kiedyś w tych starych książkach o kulturystyce to nawet zalecali żeby sobie czasem pobiegać po lesie i potrenować jakimiś kamieniami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OSTATNIE wolne miejsca na KURSY INSTRUKTORSKIE! PAS

Następny temat

Wyniki MPJiW z Katowic 2014

WHEY premium