SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 2

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 573565

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tego hofmana to lubie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
to ja wrzucam oldschool:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Kolejny raz się powtórzę- sylwetki z tamtych lat najbardziej mi się podobają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Antos098
WallEast
Najgorsze jest to, że z największą krytyką spotykam się od swoich rodaków. Dlaczego my Polacy tacy jesteśmy? Najlepiej doj**ać swojego i podać rękę obcemu. Dlatego nasz kraj wygląda tak jak wygląda. Nic się tu nie zmieni, do póki nie zmienimy mentalności. Często prywatnie rozmawiam z ShaQx'em i mówi, że w Niemczech tego nie ma... Od samego początku jak robię filmy, to ktoś dla zasady musi coś doj**ać, nie może pochwalić. Sam nie zrobi lepiej, ale wie lepiej ja co zrobić. Mnie cieszy to, że mam swoich widzów na całym świecie, którzy piszą, że dla nich moje produkcją są najlepsze i Zhasni się chowa. To bardzo miłe, szkoda, że rzadko słyszę takie coś od swoich. Nie chcę i nie lubię jak ktoś się pucuję, ale bardziej nie lubię krytyki dla zasady, żeby doj**ać swojemu - tego całego polskiego internetowego Trollingu. Jeszcze jak ktoś wie, że mam z tego hajs to już w ogóle nienawiść.


Rób to co czujesz, a nie będzie Ci dane zazdrościć czegoś komuś tak jak Tobie teraz zazdroszczą i czekają tylko aż zwalą Ci się kłody pod nogi. Też w to wkładasz wysiłek, inni tej pracy nie widzą - widzą tylko jej konsekwencje i myślą, że z nieba leci.

Jarzyn, dokładnie tak jak Antoś pisze.

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
Mi osobisicie np show me how great i am mega sie podobal ten najnowszy nie wiem jakos moze mnie nie zachwycil ale zrobiony jest zaj**iscie muzyka tez git ale nie trafil do serca jakos , zhasni tez ostatnie 4 filmy byly bez jaj ale np new age mega wrazenie na mnie wywarl duze ,musclefactory tez ciekawe filmy robi i sporo odmiennych scen od innych.Kazdy ciezko pracuje i robi genialne filmy ale to juz kwestia idywidualna np New Age mi mega sie podobal ale np ten filmik Till I die juz nie. Nie ma co sie spinac sa ludzie ktorym sie spodobal i nie wiec niekonstruktywna krytyke wal i jej nie czytaj a z konstruktywnej wyciagaj wnioski. Napewno wielu ludzi cieszy i motywuje co robisz i rob to dalej

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
New age kozak filmik. Codzienni po kilka razy puszczam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1958 Napisanych postów 19815 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731599
Ramy Moh Elspiey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7409
ale kopyta :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

15 edycja:IBFA Mr&Ms World-Rzym 2012

Następny temat

IFBB BRITISH GRAND PRIX 2012

WHEY premium