SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zbedne kilogramy na brzuchu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 101
Chciałbym stracic troche kg , szczegolnie z okolic brzucha, bo mam kilka zbednych faudek. Chce zejsc ponizej 70 kg.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 15

Waga: 81

Wzrost: 173

Obwód klatki: -

Obwód ramienia: -

Obwód talii: -

Obwód uda: -

Obwód łydki: -

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: -

Aktywność w ciągu dnia: Szkoła do 16 , nauka ,sen . Mysle jednak , ze znalazlaby sie godzina na jakis domowy trening

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: wf 3 x w tygodniu...

Odżywianie: Dużo mięsa , mało warzyw... Ostatnio przerzucilem sie na razowy chleb.

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej: jakis trening 1 godz dziennie, mam w domu rowerek.

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Nie planuje, chyba jestem na to za młody

Stosowane wcześniej diety: Przez pewien czas staralem sie nie jesc nic po 18.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest możliwość abyś zapisał się na siłownie?
Ja początku od razu organizm obrasta mięśniem i redukuje tłuszcz, taka reakcja na bodziec. To by Ci bardzo pomogło, oczywiscie dieta musi być i trening odpowiedni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 101
Nie da rady na siłke;/ Po pierwsze nie mam wolnego czasu przez nauke, mieszkam na wsi, dojazdy odpadaja . Jak narazie dysponuje ławeczką ze sztanga i rowerkiem . Jednak cos tam moge kupic. Prosze o pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokup sztangielki jeśli możesz i zacznij trenować w domu
Odwiedź dział trening w domowych warunkach abyś wiedział od czego zacząć i jak zacząć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 703 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4805
Cóż... zacznij biegac. Myślę że 30-40 minut dziennie wystarczy. Ja przez tydzień codziennie tak biegałem na wakacjach i waga ładnie leciała w dół.
Polecam ci też brzuszki po bieganiu.
Skalar dobrze mówi, żebyś zakupił hantle.

Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko że my redukujemy tłuszcz a nie wagę
Zadbaj by mięśnie nie spadały
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oliwa - do smażenia

Następny temat

Ile kosztuje dieta ?? - Odpowiedź

WHEY premium