SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zbędne części oraz brak właściwych

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 730

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7
Widzę, że nie tylko ja mam z tym problem... Psuje to bardzo opinię niestety. I jeszcze tapicerka w kolorze czerwonym, choć zamawiałem w czarnym. Też widzę, że nie jestem pierwszy.

Numer zamówienia - 14465

Zamówiona ławka Heavy Spartan II. Elementy metalowe itp. kompletne, natomiast zabrakło kilku plastików, z kolei jest pare niepotrzebnych. Czego zabrakło:

1. Dwóch czerwonych, kwadratowych nakładek z napisem Kelton, to co się zakłada w miejscu, gdzie wkłada się modlitewnik oraz stojaki na sztangę - dostałem jedną.

2. Czterech czarnych, kwadratowych klocków, tych tak jakby "gwintowanych", które wciska się w nogi - dostałem dwa, choć z tym można sobie teoretycznie poradzić, bo na to i tak zakłada się te większe, kwadratowe klocki i nic pod tym nie widać. Ale fakt faktem.

Mam za to sporo niepotrzebnych śrub oraz małych, gwintowanych klocków.

Innymi słowy - coś tu nie do końca zagrało. Reklama piękna, strona internetowa piękna, panie na obrazkach (te niby obsługujące BOK) piękne, maile dotyczące zamówienia piękne, ale to, co przychodzi, już niestety mniej piękne -_-

Zmieniony przez - apoptygma w dniu 2009-08-20 17:37:24
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2576
Witam apoptygma,
Dziś do godziny 16 skontaktuję się z Tobą w Tej sprawie.
Pozdrawiam
BOK Kelton

Katarzyna Małysa - Kelton. Skontaktuj się ze mną tel.665 045 898; GG:9924606; [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ławka z skosem ujemnym

Następny temat

Recenzja zestawu Tryton III

WHEY premium