SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Zawody w wyciskaniu wielokrotnym TYCHY

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12924

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 545 Napisanych postów 5767 Wiek 59 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 48078
Panowie uwazam ze to powazny błąd z waszej strony że nie bedziecie u Grzegorza żeby sie to tylko nie odbiło na frekfencji u innych organizatorów w przyszłości.
napisał(a)
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 20906
No mi jest bardzo przykro że nie mogę sie zjawić ale też sytuacja finasowa jest jaka jest dokładam ze swoich prywatnych też do zawodów w Turku żebyście byli zadowolenie chyba każdy mnie rozumie chce też jechać do czechna mistrzostwa swiata a to nie lada koszt
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 545 Napisanych postów 5767 Wiek 59 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 48078
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 20906
Mistrzostwa Świata WL
napisał(a)
Ekspert
napisał(a)
Ekspert
na Wegrzech też są we wrześniu ale innej federacji ja zamierzam uderzyć na WPC w Pradze w październiku nie liczę na nic poprostu chce sie zmierzyć z najlepszymi już zaczołem przygotowania :D
napisał(a)
Kocyla Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1036 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10489
federacji WPC są w Pradze
napisał(a)
Ekspert
Andrzej jedziesz????
napisał(a)
Kocyla Mistrz SFD
Początkujący
zastanawiam się, bo w tym samym czasie robię II Mistrzostwa Służb Mundurowych we Wrocku, fajne zawody startowałem już tam, wiem kto z Polski się wybiera na nie
napisał(a)
Kocyla Mistrz SFD
Początkujący
do kiedy sa zgłoszenia?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AZS Uniwersytet Łódzki sekcja TS

Następny temat

Armwrestling a układ nerwowy

Białko kazeinowe, czy serwatkowe? Białko kazeinowe, czy serwatkowe? Jedzenie przed snem sprawi, że będziesz gruby Jedzenie przed snem sprawi, że będziesz gruby Podsumowanie weekendu: Mistrzostwa Śląska i Musclecontest Ireland Podsumowanie weekendu: Mistrzostwa Śląska i Musclecontest Ireland Kuriozalna, ekstremalna  galeria zdjęć kulturystów Kuriozalna, ekstremalna galeria zdjęć kulturystów Lacy Brown - fitnesska weganka z Texasu Lacy Brown - fitnesska weganka z Texasu Manewr Valsalvy - czy jest bezpieczny? Manewr Valsalvy - czy jest bezpieczny? Rozmiar ma znaczenie - czyli rzecz o hipertrofii Rozmiar ma znaczenie - czyli rzecz o hipertrofii ZMA - suplement nie tylko na regenerację ZMA - suplement nie tylko na regenerację