SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Zawody w wyciskaniu wielokrotnym TYCHY

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13138

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14180
tonaz

Zmieniony przez - grzeg1211 w dniu 2013-09-03 19:48:06
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
przepraszam za opóznienie ale nie z mojej winy nie mogłem tego zrobic sprzet nawalił wyciwiel dzieki za fot i podanie wyników
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
dziekuje wszystkim sponsora oraz osoba które pomogły w organizacji zawodów mysle ze zawody sie udały pub under super miejsce na zawody dziekuje za udostepnienie pubu wraz z nagłosnieniem firma ATB sponsor suplementów i grila siłownia kafar figurki kraqzki firma spamet ławki mysle ze były super w koncu padły dobre wyniki vega MIKOŁOW gryf firma medivers suplementy i ogulna pomoc podziekowania dla reszty sponsorów future sport, tech car ,naŁECZOWIANKA birekpol
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
podziekowania dla sedziów zrobili co do nnich nalezy chyba nie ma zastrzezen przsestrzegali regulaminu i dałoo sie pare osób miało bicepsy blisko 50cm i potrafili prostowac nie było z tym problemu
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
padł REKORD POLSKI W WYCISKANIU WIELOKROTNYM 50KG 174RAZY GRATULACJE TADEUSZ HOMANCZUK DZIEKUJE CAŁEJ WROCŁAWSKIEJ GRUPIE WIELOKROTNEGO WYCISKANIA ZA UDZIAŁ NO MICHAŁ W KONCU CIE POKONAŁEM GRATULACJE DLA ŁUKASZA IDZIE DO PRZODU. JACEK BRODZIK REWELACJA 68 KG 20 RAZY 100 120 RAZY 50 I WYGRAŁ JESZCZE MARTWY CIAG DZIEKI JACEK ZA UDZIAŁ
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
PRZYSIAD MASAKRA ZMECZENIE NAJBARDZIEJ WYCZERPUJACA KONKURECJA ZBIGNIEW BONCZUK REWELACJA NO NIE DAŁEM RADY CIE DOGONIC MYSLAŁEM ZE NAJGORZEJ BEDZIE MI TU Z JACKIEM A TU NIESPODZIANKA GRATULACJE MEGA WYSIŁEK TEGO NIE DA SIE PORÓWNAC DO NICZEGO. GRATULACJE WIESŁAW SOŁTYS 61LAT 27 RAZY 100 PEŁEN PODZIW PIERWSZA 3 W NAJWIEKSZYM BICEPSIE GŁUWNA NAGRODA UFUNDOWANA PRZSEZ TATTO LUCKY. DUZY PODZIW DLA TYCH CO MPO RAZ PIERWSZY STARTOWALI WIELU SPASOWALO BYLI TYLKO JAKO WIDZOWIE
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
GOSC SPECJALNY WIESŁAW KRUK MISTRZ SWIATA W KULTURYSTYCE 5 KROTNY MŚ W WYCISKANIU LEZAC 5KROTNY ME W WYCISKANIU LEZAC 11 KROTNY MISTRZ POLSKI W WYCISKANIU LEZAC 8 KROTNY MISTRZ POLSKI W KULTURYSTYCE PEŁEN PODZIW MEGA ZAWODNIK IKONA POLSKICH SPORTOW SIKLOWYCH REKORDZISTA SWIATYA W WYCISKANIU LEZAC WETERANÓW W KAT 110KG 285KG NIE POBITY DO DZIS
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
DZIEKUJE WSZYSTKIM ZAWODNIKOM ZA UDZIAL WIDZIMY SIE NA NASTEPNYCH ZAWODACH DZIEKUJE PROWADZACEMU I CAŁEJ OBSUDZE MYSLE ZE SIE SPISALI WYCIWIEL TAK MIEDZY NAMI MICHAŁA TU POKONAŁEM TERAZ KOLEJ NA CIEBIE BRAKLO TROCHE DO REKORDU ALE TOBIE SIE UDAŁO I TAK GO PRZEBIE I TO W TYCHACH NA ZAWODACH GRATULACJE
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
DZIEKUJE WSZYSTKIM ZAWODNIKOM ZA UDZIAL WIDZIMY SIE NA NASTEPNYCH ZAWODACH DZIEKUJE PROWADZACEMU I CAŁEJ OBSUDZE MYSLE ZE SIE SPISALI WYCIWIEL TAK MIEDZY NAMI MICHAŁA TU POKONAŁEM TERAZ KOLEJ NA CIEBIE BRAKLO TROCHE DO REKORDU ALE TOBIE SIE UDAŁO I TAK GO PRZEBIE I TO W TYCHACH NA ZAWODACH GRATULACJE
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM ZA OPÓZNIENIE MYSLE ZE JAK NA PIERWSZY RAZ TO ZAWODY WYPALIŁY NIE MAM TU TERAZ FOT ALE BEDA ZROBILISMY TEZ PARE KONKURSÓW DLA PUBLICZNOSCI BYŁY EMOCJE . WCZORAJ NA TRENINU SPORE ZAINTERESOWANIE WYCISKANIEM WIELOKROTNYM JUNIOSZY NA ZAWODACH BIORA SIE OSTRO ZA TRENINGI I PYTAJA GDZIE I KIEDY NASTEPNE ZAWODY
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AZS Uniwersytet Łódzki sekcja TS

Następny temat

Armwrestling a układ nerwowy