SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Zawody w wyciskaniu wielokrotnym TYCHY

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12922

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 275 Napisanych postów 1329 Wiek 42 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16503

napisał(a)
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 20906
jak zawsze kozackie foty
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 20906
ale nadal nie ma wyników :(
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 540 Napisanych postów 5763 Wiek 59 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 47990
grzeg
Co jest z Tobą otrzymujesz żółtą kartkę.
Z tego co pamiętam po wysączeniu odpowiedniej ilości piw to kategoria senior :
1. Grzegorz Dyrcz 158 powt.
2.Michał Bojanowicz 140 powt.
3.Łukasz Homańczuk 133 powt.
W juniorach wygrał Jacek Brodzik 120 powt.
A mój wynik - 176 powt. a drugi weteran to 80 powt.ale startował z nami GOŚCIU po 70 nie pamiętam wyniku ale zrobił na mnie wrażenie.
No i kobiety - wygrała Marta Lech 100 powt.
napisał(a)
Ekspert
grzeg zaspał chyba
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 540 Napisanych postów 5763 Wiek 59 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 47990
Nie wiem co sie z nim dzieje impreza naprawde udana.Może go tylko usprawiedliwiać fakt ze robił to po raz pierwszy.No ale to chyba słaby argument
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 920 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13735
jeestem
napisał(a)
Początkujący
nie\ d`ziala mi\ komp
napisał(a)
Początkujący
nie\ d`ziala mi\ komp
napisał(a)
Ekspert
grzeg
Do kawiarenki internetowej zapierdzielaj.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AZS Uniwersytet Łódzki sekcja TS

Następny temat

Armwrestling a układ nerwowy

Sezonowiec na siłowni - Zestaw dyskotekowy Sezonowiec na siłowni - Zestaw dyskotekowy W jaki sposób brak snu powoli Ciebie zabija? W jaki sposób brak snu powoli Ciebie zabija? Emre Kocaman - turecki kompaktowy kulturysta Emre Kocaman - turecki kompaktowy kulturysta Alicja Pyszka-Bazan - ocena sylwetki Alicja Pyszka-Bazan - ocena sylwetki Hafþór Júlíus Björnsson i Kelsey Henson - jak to jest być prawie o połowę mniejszą? Hafþór Júlíus Björnsson i Kelsey Henson - jak to jest być prawie o połowę mniejszą? Skandal w Nowym Jorku! Conor McGregor poszukiwany listem gończym! Skandal w Nowym Jorku! Conor McGregor poszukiwany listem gończym! Ranking fit ciastek - najlepsze fit ciastka Ranking fit ciastek - najlepsze fit ciastka Bułgarska piękność Yanita Yancheva Bułgarska piękność Yanita Yancheva