SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Zawody: Trec Games 15 czerwca Wrocław

temat działu:

FitRage, CROSSFIT i Dieta PALEO

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6478

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull One and One Administrator
Ekspert
Szacuny 889 Napisanych postów 54726 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 318024
Serdecznie zapraszamy do udziału w Trec Games


Firma TREC NUTRITION oraz SFD.pl ma zaszczyt zaprosić na jedyne w swoim rodzaju zawody TREC GAMES. Podczas jednego dnia i w jednym miejscu będziecie mogli zobaczyć potwornie silnych, ekstremalnie wytrzymałych, maksymalnie szybkich i niebywale zwinnych sportowców. Czy to możliwe? Tak, ponieważ w ramach TREC GAMES odbędą się aż cztery rodzaje dyscyplin.

Trec Cross Training Competition – ten nowoczesny system treningowy rodem z USA wchodzi właśnie przebojem na rynek polski, a kluby CROSSFIT powstają u nas jak grzyby po deszczu. Jeśli chcecie zobaczyć, gdzie kończy się granica wytrzymałości ludzkiego organizmu i jak rywalizują najlepsi CROSFIT-owcy w Polsce – koniecznie nas odwiedźcie!

SFD Bench Press Competition – uginająca się pod ciężarem 280 kilogramów sztanga zainteresuje nie tylko fanów żelaznych krążków, których obecność wydaje się obowiązkowa na mistrzostwach w maksymalnym i wielokrotnym wyciskaniu sztangi. Tylko teraz w ramach TREC GAMES dowiecie się, ile razy człowiek jest w stanie wycisnąć ciężar własnego ciała i czy dorówna w tym mrówce, która podnosi dwadzieścia razy większą masę od wagi własnego ciała.

Trec Strong Man Competition – to gwarancja obecności potężnych strongmanów przerzucających trzystukilogramową oponę i wyciskających na barach ciężkie jak drogowe słupy belki. Myśleliście o tym, by osobiście spotkać następców Pudziana – zapraszamy do obejrzenia właśnie tej konkurencji.

Trec Street Workout Competition – w wykorzystywaniu elementów zabudowy miejskiej do wykonywania ćwiczeń zasłynął już Hannibal. Ale mowa tu nie o Hannibalu Lecterze, tylko najsłynniejszym amerykańskim street workoutowcu – King of Hannibal, którego filmy na YouTube’ie notują większą widownię niż kasowy thriller ze wspomnianym bohaterem. Jeśli chcecie zobaczyć na żywo te niezwykle widowiskowe układy na drabinkach i poręczach, przyjdzie do nas, a przekonacie się, że podwórkowe instalacje jak trzepak czy drabinka osadzona na czterech nogach to idealne przyrządy do treningu właściwie wszystkich partii ciała. W ramach konkurencji niepowtarzalne ewolucje i jednocześnie pokaz siły oraz wytrzymałości zaprezentują najlepsi zawodnicy z Polski i Ukrainy.

Jak widzicie, program zawodów jest bardzo urozmaicony i z pewnością będzie to niezwykłe widowisko sportowe. Nie siedźcie w domu! Przyjdźcie i kibicujcie ambitnym sportowcom! A może sami czujecie się na siłach, by wystartować?

Impreza odbędzie się w sobotę 15. czerwca we Wrocławiu, na terenie Centrum Sportu WROX GYM przy ul. Fryderyka Chopina 27a (teren kąpieliska Morskie Oko). Początek zmagań zaplanowaliśmy na godzinę 12.00, a powalczymy przynajmniej do 18.00.
Regulamin zawodów oraz zapisy na www.trecgames.pl
Zapraszamy serdecznie!
Zespół Body Zone


PLAN ZAWODÓW TREC GAMES

10.00-11.45 Rejestracja zawodników
12.00 Oficjalne otwarcie zawodów
Rozpoczęcie poszczególnych konkurencji
12.15 Trec Strong Man Competition do 105 kg
12.30 SFD Bench Press Competition – juniorzy i kobiety
12.45 Trec Street Workout Competition – eliminacje
13.00 Trec Cross Training Competition W O D (I)
14.30 Trec Strong Man Competition powyżej 105 kg
12.15/14.45 SFD Bench Press Competition – seniorzy
15.00 Trec Street Workout Competition – eliminacje, c.d.
15.15 Trec Cross Training Competition W O D (II)
15.45 SFD Bench Press Competition – konkurencje dodatkowe
16.00 Trec Street Workout Competition – FINAŁ
17.00 Trec Cross Training Competition W O D (III) – FINAŁ
18.00 Oficjalne zamknięcie zawodów

*w zależności od liczby zgłoszeń godziny mogą być zmodyfikowaneOprócz zawodów Cross odbędą się także rywalizacje:

Trec Strongman:http://www.sfd.pl/Trec_Games_Wyciskanie_SFD_15_Czerwca-t942586.html

oraz

Wyciskanie SFD:
http://www.sfd.pl/Trec_Games_Wyciskanie_SFD_15_Czerwca-t942586.html


REGULAMIN Trec Cross


ZASADY TREC CROSS TRAINING COMPETITION

MIEJSCE FINAŁU ZAWODÓW - Centrum Sportowe WROX GYM ul. Fryderyka Chopina 27a
Wrocław 51-609

TERMIN FINAŁU ZAWODÓW - 15 czerwiec 2013 w godz. 10.00- 17.00
ROZPOCZĘCIE FINAŁOWYCH KONKURENCJI TREC CROSS TRAINING COMPETITION - godz.10.30

FINAŁ ZAWODÓW ODBĘDZIE SIĘ w 2 KATEGORIACH:
- OPEN MĘŻCZYZN
- OPEN KOBIET


OGÓLNE ZASADY KWALIFIKACJI ORAZ WYMOGI UCZESTNICTWA
Aby wziąć udział w zawodach TREC GAMES w konkurencji TREC CROSS TRAINING COMPETITION zawodnik zobowiązany jest:
(a) Dokonać rejestracji online na stronie organizatora pod adresem www.trecgames.pl
( strona do rejestracji będzie aktywna od 22 maja 2013),
( b) W momencie rejestracji być pełnoletnim – mieć ukończone 18 lat.

ETAP I. ELIMINACJE

( a) Należy poprawnie wszystkie pola w formularzu zgłoszeniowym na stronie www.trecgames.pl oraz przesłać nagranie video swojego WOD-a kwalifikacyjnego (“Nagranie video”) max do dnia 12 czerwca 20013.

Workout z WOD’em kwalifikacyjnym dla OPEN MĘŻCZYZN wygląda następująco:

10 min. AMRAP
21 x KB’s SWING  Obciążenie 20kg
15 x BURPEES
9 x TOES TO BAR


Workout z WOD’em kwalifikacyjnym dla OPEN KOBIET wygląda następująco:

10 min. AMRAP
21 x KB’s SWING  Obciążenie 12 kg
15 x BURPEES
9 x TOES TO BAR


STANDARDY ZALICZENIA ĆWICZEŃ

Warunki zaliczenia KB's SWINGS
- w pozycji górnej łokcie muszą być zablokowane i ucho widoczne przed ręką

Warunki zaliczenia BURPEES
-przy opadaniu konieczny jest wyrzut nóg do tyłu (wykroki są niedozwolone) poruszając się do góry, również należy wykonać wskok.
-w pozycji dolnej ciało ma 3 pkt. podparcia: kolano, biodro i klatka piersiowa
- w pozycji górnej koniecznie jest wyprostowania ciała przy wyskoku i oderwanie stóp od podłoża, należy klasnąć w dłonie nad głową

Warunki zaliczenia TOES TO BAR
- obydwie stopy muszą dotknąć drążka w tym samym momencie
- po każdym uderzeniu powracamy do pełnego zwisu


WSZYSTKIE NADESŁANE NAGRANIA VIDEO MUSZĄ SPEŁNIAĆ NASTĘPUJĄCE WYMAGANIA:

( a) Nagrania video muszą zostać zamieszczone na stronie YouTube do dnia 12 czerwca 2013 r. Po jego zamieszczeniu należy przesłać link do filmu na adres zgloszenie@trecgames.pl wraz z takimi danymi jak:
- imię i nazwisko ćwiczącego,
- data urodzenia,
- adres zameldowania, 
- numer telefonu kontaktowego,
- osiągnięta liczba powtórzeń w WOD-ie kwalifikacyjnym.
( b) Warunki nagrania WOD-a Kwalifikacyjnego:
Video musi prezentować całość Twojego WOD-a kwalifikacyjnego w ujęciu bocznym;
Nakręcone musi być widocznie obciążenie, z jakim wykonujecie KB’s SWING ;
Zegar odmierzający czas powinień być w widocznym punkcie;
Nagranie musi być odpowiedniej rozdzielczości oraz prezentować całą sylwetkę tak, aby umożliwić Sędziemu (zgodnie z definicją poniżej) dokonanie oceny zgodnie z Kryteriami WOD-a;
Nagranie nie może być modyfikowane ( musi być nagrane jednym ciągiem)
( e)    Nagrania video nie mogą zawierać:
Materiałów, które naruszają lub łamią prawa innych osób, w tym, lecz nie wyłącznie, prawo do prywatności, prawo do wizerunku, prawa autorskiego oraz własności intelektualnej;
Materiałów, które są niestosowne, obsceniczne, nacechowane nienawiścią, o charakterze dyskryminacyjnym, niedozwolone, zniesławiające, oszczercze lub szkalujące;
( c), Jeśli nie zamieściłeś/aś jeszcze nigdy nagrań video na stronie You Tube, zalecamy, abyś przed ostatecznym terminem nadsyłania nagrań zapoznał/a się z praktykami i wymaganiami tej strony internetowej, bowiem ponosisz wyłączną odpowiedzialność za zamieszczenie Twojego nagrania video przed stosownym terminem końcowym.
( d) Niektórzy dostawcy usług video stosują ograniczenia w zakresie rozmiarów pliku i/lub długości nagrania; należy zapoznać się z tymi ograniczeniami. Jeśli rozmiar Twojego Nagrania video przekracza rozmiar pliku wymagany przez wybranego przez Ciebie dostawcę usług video, możesz dokonać kompresji Nagrania video (bez edytowania go) tak, aby sprostać wymaganiom w zakresie rozmiaru. Należy jednak zachować ostrożność, bowiem Nagranie video o zbyt małym rozmiarze lub zbyt niskiej, jakości, aby móc właściwie dokonać jego oceny, zostanie odrzucone.

OCENA FILMÓW I KWALIFIKACJA.
(a)     Ocena będzie oparta o największą liczbę poprawnie wykonanych powtórzeń. Każde pominięte powtórzenie, niekompletny zakres ruchu (“ROM”), zamiana lub modyfikacja spowodują przypisanie Twojemu powtórzeniu, WOD adnotacji “brak powtórzenia” (NO REP)
(b)     Po dokonaniu przez Sędziego oceny wszystkich nadesłanych Nagrań video oraz potwierdzeniu, zgodności z wykonanym WOD-em zostanie opublikowana na stronie www.trecgames.pl lista osób, które zakwalifikowały się do zawodów.
 ( c)   13 czerwca 2013 roku na stronie www.trecgames.pl zostanie ogłoszona finałowa lista ( 24) dwudziestu czterech najlepszych mężczyzn oraz (12) dwunastu najlepszych kobiet, które zostanie zaproszone na finałowe zawody TREC GAMES.
(d)    Decyzje Sędziów we wszystkich kwestiach są ostateczne i wiążące. 

ETAP 2, FINAŁ. 
(a) Finał wymaga osobistego stawiennictwa na FINAŁ zawodów TREC GAMES w ramach, której uczestnicy będą ze sobą rywalizować wykonując szereg konkurencji  WOD w przeciągu jednego (1) dnia.
( b) Na koniec każdego treningu WOD Sędziowie dokonają oceny uczestników w oparciu o Kryteriami WOD. Organizator zastrzega sobie prawo do podjęcia wszelkich kroków, jakie uzna za stosowne w celu zapewnienia rzetelnego i sprawiedliwego przebiegu Imprezy. Główny Sędzia sporządzi ranking wyników poszczególnych uczestników zgodnie z Formatem Wyników, w celu wyłonienia uczestników, którzy kwalifikują się do przejścia do następnego etapu lub zostaną ogłoszeni, jako zwycięzcy.     
NAGRODY.
Zwycięzcy w swoich kategoriach otrzymają nagrody rzeczowe w kwocie jak poniżej: 
(a) w kategorii OPEN MĘŻCZYZN
- Pierwsze miejsce - 1700 zł
- Drugie miejsce - 800 zł
- Trzecie miejsce - 500 zł
(b) w kategorii OPEN KOBIET
- Pierwsze miejsce - 1700 zł
- Drugie miejsce - 800 zł
- Trzecie miejsce - 500 zł
Nagrody rzeczowe nie mogą być wymienione na ekwiwalent pieniężny.

OPŁATA STARTOWA
Opłata Starowa za udział w FINALE wynosi 15 zł i przyjmowana będzie w biurze zawodów przed rozpoczęciem zawodów.

OŚWIADCZENIE ZDROWOTNE
Każdy zawodnik powinien posiadać aktualne badania lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań do udziału w zawodach sportowych typu Cross FIT w przypadku braku badań zawodnik pełnoletni zobowiązany jest złożyć oświadczenie (do pobrania w Biurze Zawodów) o zdolności do udziału w zawodach i start na własną odpowiedzialność. Nie będzie wnosił roszczeń do organizatorów w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia losowego (np. uraz, kontuzja itp.)
Uwaga:, ·Jeżeli w kategorii będzie mniej niż 6 zawodników, zakładamy możliwość połączenia kategorii OPEN MĘŻCZYN i OPEN KOBIET w jedną kategorię.Trec Street Workout


ZASADY TREC STREET WORKOUT COMPETITION

Trec Street Workout


ZASADY I MISTRZOSTW POLSKI STREET WORKOUT FREESTYLE ODBYWAJĄCYCH SIĘ NA TREC GAMES

MIEJSCE FINAŁU ZAWODÓW- Centrum Sportowe WROX GYM ul. Fryderyka Chopina 27a
Wrocław 51-609

TERMIN FINAŁU ZAWODÓW - 15 czerwiec 2013 w godz. 10.00- 17.00
ROZPOCZĘCIE FINAŁÓW I MISTRZOSTW POLSKI STREET WORKOUT FREESTYLE ODBYWAJĄCYCH SIĘ NA TREC GAMES godz..11.30

OGÓLNE ZASADY KWALIFIKACJI ORAZ WYMOGI UCZESTNICTWA
Aby wziąć udział w I Mistrzostwach Polski Street Workout Freestyle na TREC GAMES zawodnik zobowiązany jest:
(a) Dokonać rejestracji online na stronie organizatora pod adresem www.trecgames.pl 
( strona do rejestracji będzie aktywna od 22 maja 2013),
( b) Minimalny wiek uczestnictwa w zawodach to 16 lat, od osób niepełnoletnich które zakwalifikują się do kolejnego etapu wymagane będzie podpisanie przez prawnego opiekuna specjalnego oświadczenia dostępnego wkrótce do pobrania.

ETAP I. ELIMINACJE

( a) Należy poprawnie wszystkie pola w formularzu zgłoszeniowym na stronie www.trecgames.pl oraz przesłać nagranie video swojego pokazu kwalifikacyjnego (“Nagranie video”) max do dnia 31 maja 2013.

WSZYSTKIE NADESŁANE NAGRANIA VIDEO MUSZĄ SPEŁNIAĆ NASTĘPUJĄCE WYMAGANIA:

( a) Nagrania video muszą zostać zamieszczone na stronie YouTube jako video niepubliczne (ogląda tylko osoba mająca link) do dnia 31maja 2013 r.
Po jego zamieszczeniu należy przesłać link do filmu na adres streetworkoutpoland@gmail.com wraz z takimi danymi jak:
- imię i nazwisko ćwiczącego,
- data urodzenia,
- adres zameldowania,
- numer telefonu kontaktowego,

( b) Warunki nagrania pokazu kwalifikacyjnego:
Video musi prezentować całość Twojego pokazu kwalifikacyjnego.
Max czas pokazu kwalifikacyjnego wynosi nie której niż 1 minutę i nie dłużej niż 2.
Nagranie musi być odpowiedniej rozdzielczości oraz prezentować całą sylwetkę tak, aby umożliwić Sędziom (zgodnie z definicją poniżej) dokonanie oceny zgodnie z Kryteriami STREET WORKOUT.
Nagranie nie może być modyfikowane ( musi być nagrane jednym ciągiem)
( c) Nagrania video nie mogą zawierać:
Materiałów, które naruszają lub łamią prawa innych osób, w tym, lecz nie wyłącznie, prawo do prywatności, prawo do wizerunku, prawa autorskiego oraz własności intelektualnej;
Materiałów, które są niestosowne, obsceniczne, nacechowane nienawiścią, o charakterze dyskryminacyjnym, niedozwolone, zniesławiające, oszczercze lub szkalujące;
(d) W celach potwierdzenia autentyczności nagrania każdy film musi zaczynać się od przedstawienia się przed kamerą np. „Witam! Nazywam się Jan Kowalski i to jest mój film na eliminacje do Mistrzostw Polski”.
( f) Jeśli nie zamieściłeś/aś jeszcze nigdy nagrań video na stronie You Tube, zalecamy, abyś przed ostatecznym terminem nadsyłania nagrań zapoznał/a się z praktykami i wymaganiami tej strony internetowej, bowiem ponosisz wyłączną odpowiedzialność za zamieszczenie Twojego nagrania video przed stosownym terminem końcowym.
( g) Niektórzy dostawcy usług video stosują ograniczenia w zakresie rozmiarów pliku i/lub długości nagrania; należy zapoznać się z tymi ograniczeniami. Jeśli rozmiar Twojego Nagrania video przekracza rozmiar pliku wymagany przez wybranego przez Ciebie dostawcę usług video, możesz dokonać kompresji Nagrania video (bez edytowania go) tak, aby sprostać wymaganiom w zakresie rozmiaru. Należy jednak zachować ostrożność, bowiem Nagranie video o zbyt małym rozmiarze lub zbyt niskiej, jakości, aby móc właściwie dokonać jego oceny, zostanie odrzucone.

OCENA FILMÓW I KWALIFIKACJA
(a) Oceniane będą następujące elementy:
- stopień trudności zademonstrowanych ćwiczeń
- poprawność i płynność ich wykonania
- widowiskowość pokazu
(b) Po dokonaniu przez Sędziów oceny wszystkich nadesłanych Nagrań video na stronach www.trecgames.pl oraz www.streetworkoutpoland.pl zostanie opublikowana lista osób, które zakwalifikowały się do ścisłego FINAŁU zawodów.
( c) 8 czerwca 2013 roku na stronie www.trecgames.pl  oraz www.streetworkoutpoland.pl zostanie ogłoszona finałowa lista trzydziestu najlepszych zawodników którzy zostaną zaproszeni na finały I Mistrzostw Polski Street Workout Freetyle odbywających się na TREC GAMES.
(d) Decyzje Sędziów we wszystkich kwestiach są ostateczne i wiążące.


ETAP 2, FINAŁ.
(a) Zakwalifikowanie się do ów trzydziestki która weźmie udział w finałach I Mistrzostw Polski Street Workout Freestyle wymage osobiste stawiennictwo na zawodachTREC GAMES w ramach których uczestnicy będą ze sobą rywalizować wykonując 4 min pokaz przeciągu jednego (1) dnia.
( b) Po zobaczeniu prezentacji wszystkich trzydziestu zawodników zostanie ogłoszona finałowa 5 ( piątka zawodników) która będzie rywalizować w ścisłym finale. Organizator zastrzega sobie prawo do podjęcia wszelkich kroków, jakie uzna za stosowne w celu zapewnienia rzetelnego i sprawiedliwego przebiegu Imprezy. Główny Sędzia sporządzi ranking wyników poszczególnych uczestników zgodnie z Formatem Wyników, w celu wyłonienia uczestników, którzy kwalifikują się do przejścia do następnego etapu lub zostaną ogłoszeni, jako zwycięzcy.

NAGRODY.
Zwycięzcy w swoich kategoriach otrzymają nagrody rzeczowe w kwocie jak poniżej:
- Pierwsze miejsce – 1700 zł
- Drugie miejsce - 800 zł
- Trzecie miejsce - 500 zł
Nagrody rzeczowe nie mogą być wymienione na ekwiwalent pieniężny.

Stawką zawodów są nie tylko w/w nagrody i tytuł najlepszego freestyle’owca w Polsce - dwie najlepsze osoby dostąpią zaszczytu reprezentowania naszego kraju na Mistrzostwach Świata Street Workout organizowanych przez World Federation Street Workout & Calisthenics które odbędą się w sierpniu tego roku na Łotwie.


OPŁATA STARTOWA
Opłata Starowa za udział w FINALE wynosi 15 zł i przyjmowana będzie w biurze zawodów przed rozpoczęciem zawodów.

OŚWIADCZENIE ZDROWOTNE
Każdy zawodnik powinien posiadać aktualne badania lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań do udziału w zawodach sportowych typu Street Workout w przypadku braku badań zawodnik pełnoletni zobowiązany jest złożyć oświadczenie (do pobrania w Biurze Zawodów) o zdolności do udziału w zawodach i start na własną odpowiedzialność.


• Osoba chcąca uczestniczyć w mistrzostwach musi nagrać krótki film z prezentacją swoich solowych umiejętności i wrzucić go na serwis You Tubę jako „Niepubliczny” (oglądają tylko osoby mające link) następnie przesłać go nam na adres streetworkoutpoland@gmail.com w tytule wiadomości wpisując swoje imię, nazwisko oraz pseudonim z dopiskiem „Video eliminacja” np. Jan „Kowal” Kowalski [video eliminacja] . • Ów prezentacja ma być to tzw. freestyle nagrywany bez cięć i sklejania klipów - trwający nie krócej niż minutę i nie dłużej niż dwie. • W celach potwierdzenia autentyczności nagrania każdy film musi zaczynać się od przedstawienia się przed kamerą np. „Witam! Nazywam się Jan Kowalski i to jest mój film na eliminacje do Mistrzostw Polski”. • Dopuszczalne jest umieszczenie podkładu muzycznego w tle lecz bez dodawania jakichkolwiek efektów video typu – zwolnienia, błyski, przejścia itp. • Jakość filmu musi być wystarczająco dobra by szło bez problemów go zobaczyć na pełnym ekranie monitora - zalecamy nagrywać w HD. • W mailu wysłanym do nas oprócz linku do filmu powinny znajdować również podstawowe informacje na twój temat takie jak: miasto, wiek, staż w street workout oraz nr telefonu. • Filmy należy nadsyłać do 31 maja, lista osób która zakwalifikowała się do Mistrzostw Polski zostanie ogłoszona do 9 czerwca.


Zmieniony przez - Bull w dniu 2013-05-17 07:16:06

Zmieniony przez - Banan w dniu 2013-06-06 15:38:09

Zmieniony przez - Banan w dniu 2013-06-10 13:36:40

Zmieniony przez - Banan w dniu 2013-06-10 13:38:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 604 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8783
a wiadomo już coś o street workout ?? Jakie będą dostępne stanowiska itp. ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull One and One Administrator
Ekspert
Szacuny 889 Napisanych postów 54726 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 318024
za 20min będzie komplet informacji dot. i tej dyscypliny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 735
WTF? w Ogóle skąd wytrzasnęliście ten regulamin do Street Workoutu?
Regulamin przygotowywaliśmy całkiem inny (tak, pomagamy organizować te zawody), więc co to w ogóle jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull One and One Administrator
Ekspert
Szacuny 889 Napisanych postów 54726 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 318024
Odnośnie wyciskania i strong pisz do mnie, w sprawie Street i Cross do Treca. Przekażę zapytanie by nie zginęło.

Zmieniony przez - Bull w dniu 2013-05-16 17:37:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 735
spoko, bedziemy sie z nimi kontaktowac bo namieszali straszliwie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull One and One Administrator
Ekspert
Szacuny 889 Napisanych postów 54726 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 318024
jest poprawka

Zmieniony przez - Bull w dniu 2013-05-17 07:16:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10670 Napisanych postów 44703 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Hej, rozumiem ,że wyciskanie sztangi kat. kobiet zapisy w dniu zawodów, 15 zł? Tak, pytam dla upewnienia bo czasem w biegu codzienności, nie ogarniam ::)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull One and One Administrator
Ekspert
Szacuny 889 Napisanych postów 54726 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 318024
ta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 6023 Napisanych postów 67545 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 878129
Firma TREC NUTRITION oraz SFD.pl ma zaszczyt zaprosić na jedyne w swoim rodzaju zawody TREC GAMES. Podczas jednego dnia i w jednym miejscu będziecie mogli zobaczyć potwornie silnych, ekstremalnie wytrzymałych, maksymalnie szybkich i niebywale zwinnych sportowców. Czy to możliwe? Tak, ponieważ w ramach TREC GAMES odbędą się aż cztery rodzaje dyscyplin.

Trec Cross Training Competition – ten nowoczesny system treningowy rodem z USA wchodzi właśnie przebojem na rynek polski, a kluby CROSSFIT powstają u nas jak grzyby po deszczu. Jeśli chcecie zobaczyć, gdzie kończy się granica wytrzymałości ludzkiego organizmu i jak rywalizują najlepsi CROSFIT-owcy w Polsce – koniecznie nas odwiedźcie!

SFD Bench Press Competition – uginająca się pod ciężarem 280 kilogramów sztanga zainteresuje nie tylko fanów żelaznych krążków, których obecność wydaje się obowiązkowa na mistrzostwach w maksymalnym i wielokrotnym wyciskaniu sztangi. Tylko teraz w ramach TREC GAMES dowiecie się, ile razy człowiek jest w stanie wycisnąć ciężar własnego ciała i czy dorówna w tym mrówce, która podnosi dwadzieścia razy większą masę od wagi własnego ciała.

Trec Strong Man Competition – to gwarancja obecności potężnych strongmanów przerzucających trzystukilogramową oponę i wyciskających na barach ciężkie jak drogowe słupy belki. Myśleliście o tym, by osobiście spotkać następców Pudziana – zapraszamy do obejrzenia właśnie tej konkurencji.

Trec Street Workout Competition – w wykorzystywaniu elementów zabudowy miejskiej do wykonywania ćwiczeń zasłynął już Hannibal. Ale mowa tu nie o Hannibalu Lecterze, tylko najsłynniejszym amerykańskim street workoutowcu – King of Hannibal, którego filmy na YouTube’ie notują większą widownię niż kasowy thriller ze wspomnianym bohaterem. Jeśli chcecie zobaczyć na żywo te niezwykle widowiskowe układy na drabinkach i poręczach, przyjdzie do nas, a przekonacie się, że podwórkowe instalacje jak trzepak czy drabinka osadzona na czterech nogach to idealne przyrządy do treningu właściwie wszystkich partii ciała. W ramach konkurencji niepowtarzalne ewolucje i jednocześnie pokaz siły oraz wytrzymałości zaprezentują najlepsi zawodnicy z Polski i Ukrainy.

Jak widzicie, program zawodów jest bardzo urozmaicony i z pewnością będzie to niezwykłe widowisko sportowe. Nie siedźcie w domu! Przyjdźcie i kibicujcie ambitnym sportowcom! A może sami czujecie się na siłach, by wystartować?

Impreza odbędzie się w sobotę 15. czerwca we Wrocławiu, na terenie Centrum Sportu WROX GYM przy ul. Fryderyka Chopina 27a (teren kąpieliska Morskie Oko). Początek zmagań zaplanowaliśmy na godzinę 12.00, a powalczymy przynajmniej do 18.00.
Regulamin zawodów oraz zapisy na www.trecgames.pl
Zapraszamy serdecznie!
Zespół Body Zone


PLAN ZAWODÓW TREC GAMES

10.00-11.45 Rejestracja zawodników
12.00 Oficjalne otwarcie zawodów
Rozpoczęcie poszczególnych konkurencji
12.15 Trec Strong Man Competition do 105 kg
12.30 SFD Bench Press Competition – juniorzy i kobiety
12.45 Trec Street Workout Competition – eliminacje
13.00 Trec Cross Training Competition W O D (I)
14.30 Trec Strong Man Competition powyżej 105 kg
12.15/14.45 SFD Bench Press Competition – seniorzy
15.00 Trec Street Workout Competition – eliminacje, c.d.
15.15 Trec Cross Training Competition W O D (II)
15.45 SFD Bench Press Competition – konkurencje dodatkowe
16.00 Trec Street Workout Competition – FINAŁ
17.00 Trec Cross Training Competition W O D (III) – FINAŁ
18.00 Oficjalne zamknięcie zawodów

*w zależności od liczby zgłoszeń godziny mogą być zmodyfikowane
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec: Techniki ćwiczeń

Następny temat

Trening typu crossfit?