SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawodnik ATLETA TEAM vs KONIU - pods. 70 str. TEST MR.BIG , BIG ZONE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 283 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13098
Ehh. Po cichu liczyłem na konia. Jest dobrze, ale nie rewelacyjnie. Widzę, że też ma skłonności do zatrzymywania wody w organizmie. Bardziej niż obwody ciekawią mnie o ile poszły u niego do przodu maxy. Zresztą przy 190cm wzrostu cm czy 2 w którymś obwodzie nie jest już aż tak bardzo widoczny.
Chaczyk - w połowie testu czułem już, że wygra. Po misce widać było, że chce łapać bardziej czystą masę. Nie przesadzał z kaloriami, dieta też czyściej trzymana niż u konia ( acz przy masie 110+ cheat mniej zaburza plan, zwłaszcza na masówce ). Bardziej niż światło chyba pomogła opalenizna. Ale postęp wyraźnie widoczny.

Througt the gates of hell

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
tu nie chodzi oto kto wygra człeniu,tylko o lużne podejscie do tego typu sportu")

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958350
Gratuluję obu Kolegom, zwycięzcą w rywalizacji wg mnie został Chaczyk
test przeglądało się przyjemnie, wypiski bardzo ładne i rzeczowe, produkty działają - to pewne, sam jestem na cyklu kreatyny z big zone'a i jestem b.zadowolony z uzyskiwanych na niej rezultatów, także polecam już znajomym :)

Zmieniłem nazwę tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
gooru
Bardziej niż obwody ciekawią mnie o ile poszły u niego do przodu maxy.


siła bdb, zaczynałem poziomą 120kg bodajże na 2 ruchy, a kończyłem test pełną serią na 130kg, z tego co pamiętam 130kg to moja życiówka na 1 powtórzenie, gdy jeszcze interesowały mnie maxy, teraz myślę, że w granicach 150kg by poszło, choć sprawdzać nie planuję.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-11-12 13:55:07

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2577 Napisanych postów 5114 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78293
Witam!
Ja uznałbym remis, nawet po tym że po Chaczyku lepiej poznać.
Jak napisał Koniu, to co zrobił Chaczyk to nadrobienie, a Koniu przesunął swoją granicę w budowaniu masy, wytyczył nowe możliwości.

Bardzo gratuluje!

Jakie macie dalej plany? Redukcja?

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
ja drugi raz będę starał się zrobić, to co zrobiłem w poprzednim teście.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Co do dalszych planów... to zakładam trzymanie michy, zrobienie regeneracji 2tyg. i powrót do treningów na podobnym planie co teraz.

Bilans lekko na plus i skupię się na jakości sylwetki, planuję też dorzucić na stałe do diety czerwone mięso, które aktualnie spożywałem bardzo sporadycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
https://www.sfd.pl/Konkurs__Historia_treningu__Ankieta_i_Finał-t816841.html  wbijać głosy.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
https://www.sfd.pl/Konkurs__Historia_treningu__Ankieta_i_Finał-t816841.html wbijać głosy.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19296
poszło

Impossible is nothing.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bcaa ativlab wisniowe jadł ktoś

Następny temat

Xpand + Cytocell + mono + carbo

WHEY premium