SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zastrzyki w biceps/triceps

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czytajac sobie zachodnie forum dysk. zauwazylem ze popularne sa tam zastrzyki robione w biceps/triceps. Sa setki postow na ten temat, niestety tylko w kilku mgliscie opisana jest technika (najczesciej pisza zeby walnac sobie insulinowka ile sie da i po klopocie . Chodzi o zastrzyki niekoniecznie z koxu, moze byc np. b12 lub np jak x-men sugerowal solcoseryl itp.
Czy ktos robil sobie zastrzyki w te grupy i moglby podzielic sie sposobem?
Ogolnie pisza, zeby robic te strzaly pol-calowa igla (jaki rozmiar jest tego odpowiednikiem w Polsce?).

Co do techniki to w biceps polecaja robienie strzalu w napietego bica (sic!) w szczyt, powoli, zaczac od 0,5 ml zeby sie przyzwyczaic (oczywiscie rekordzisci wala po 2-3 ml kilka razy w tygodniu-nie koniecznie koxu, np MCT). Jesli ktos chce (ma wydzielone) to moze sobie wybierac w ktora glowe bicepsu.
Jesli chodzi o triceps to mozna w konkretna glowe, ale najczesciej opisywany sposow to: napiac biceps i zaznaczyc sobie kciukiem a potem jakims mazakiem(zaznaczac dopoki nie bedziemy potrafili wyczuc) miejsce-szczyt w ktorym triceps najbardziej 'zwisa'- Po wyprostowaniu reki w tym miejscu zbiegaja sie wszystkie trzy glowy i tu powinnismy robic zastrzyki.

Czy ktos moglby podzielic sie wiedza dotyczaca techniki? Cos ciezko mi uwierzyc w ten napiety biceps, tak samo z tricepsem
dzieki
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w napiety miesien? jakies bzdury. Miesien musi byc rozluzniony przed strzalem . Nawet igła nie wejdzie w napiety miesien , predziej sie zegnie .
Co do robienia strzałow w tricepsa , nieprzyjemne uczucie , juz lepiej robić w klatke . Najlepsze miejsce to tyłek i barki , niektorzy uważaja ze w uda tez sie dobrze kłuje(osobiscie nie probowałem)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
W napiety miesien to chyba bzdura.Wez napnij sobie tylek i sproboj zwic.Raz,ze bedzie bolalo a dwa ze igla nie wejdzie.Juz nawet nie chce myslec o bicepsie.eee...

Ronnie

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W ramie walic to rzeczywiscie jakas paranoja. Najlatwiej jest w udo, jesli robi sie samemu. W tylek troche sie trza powyginac, a w bark to nie probowalem samemu bi tak jedna reka to chyba troche trudne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OK, wiec mamy ustalone ze w rozluzniony miesien. Teraz moze troche o technice-w ktore miejsce, jaka igla, ile na poczatek sobie wstrzykiwaliscie np w biceps-0,5ml czy wiecej? itp. Co do klatki-to w ktore miejsce robiles strzaly, w dolna? Poza tym mialbym chyba male opory zeby wbic sobie igle w lewy cyc (zaraz przypomina mi sie pewien film-PF).
Co do tego ze w dupe i udo lepiej-pewnie ze lepiej, ale zastrzyki w bi/tri a nawet klatke maja swoje zalety i nie chodzi tylko o krotkoterminowe powiekszenie danego miesnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja uważam to za samobójstwo
Kurde a co z żyłami przecież ramiona są gęsto
nimi pokryte , nie rozumiem tego
NO chyba że ktos lubi slalom

Remember:
" SMILE MOW , CRY LATER "

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odpusc sobie tego strzała w biceps , bo mozesz poznje załowac .
Spokojnie mozesz wstrzyknac sobei na raz 3 ml ( wstrzkuja nawet 5)
Tak w doł klatki , najlepiej polazyc sie na plasko podczas strzała, ale polecam ci barki , robi sie naprawde dobrze(zeby nie powedziec ze przyjemnie:) ale czesciej niz 2-3 razy w tygodniu je nie kłuj bo bedziesz miał zrosty .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1078 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5820
Hm to dobre..w napięty? Może oni chcą żeby ta igła im tam została?

Zęby cię bolą?Zjedz snickersa,popij colą.
Pozdro)))

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niema specjalnego problemu z bicepsem ; napnij biceps i odnajdż szczyt zrób kułko pisakiem o średnicy około 2 cm(zmywalnym pisakiem) następnie wyprostuj ręke icałkowicie rozlużnij przetrzyj spirytusem (nierozmaż pisaka) i wkłuj igłe . Igły mogą być 0,5 0,6 a nawet 0,7 . Prubowałem winstrol igłą 0,7 wytrzymałem po 5 strzałów na każdą łape a potem miałem dość ALE NIGDY WCZEŚNIEJ ANI PUŻNIEJ BICEPS NIEBYŁ TAKI PEŁNY ITAK SPOMPOWANY JAK WTEDY
nigdy nierb strzałów bespośrednio przed treningiem minimum kilka godzin wcześniej .

bono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zastrzyk w biceps robi sie od wewnetrznej strony ramienia, najlepsza do tegu celu jest igla od insuliny i nalezy ja "wbic" miedzy biceps i triceps omijajac wszystkie zyly.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brrr , ja bym sobei w bica nie robił .
Kiepskie uczucie robiac w trica wiec juz wyobrazam sobei kluc sie w bica .nawet iglą 4
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Efekty uboczne ECA

Następny temat

Już we wtorek...

WHEY premium