SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Zastrzyk w kolano

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6298

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1731
Mam pytanie. Dzisiaj byłam u ortopedy no i jak powiedziałam ze mnie w pewnym miejscu boli i jak mnie boli to kazal mi przejsc do gabinetu zabiegowego i mi wstrzyknal cos ale nie wiem co to jest. Było to raczej gęste, miało kolor taki biało-szaro-przezroczysty bylo tego bardzo malo, wiem ze wstrzykiwal mi to igłą 7. Ja tego zastrzyku nie kupowalam on sam mi go dal. Po tym zastrzyku mam zakaz ciwczenia na w-fie... moze wiecie co to moze byc za zastrzyk?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 4186 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 50399
Blokada.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1731
Dziękuję za odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie. Jeżeli to była blokada to po jakim czasie powinna zacząć działać? Bo lekarz powiedział że jeżeli nie pomoże to mam przyjść ale zapomniał mi powiedzieć po jakim czasie może mi pomóc. A jak na razie boli jeszcze bardziej.
napisał(a)
Początkujący
I jeszcze jedno pytanie. Lekarz zabronił mi ćwiczyć przez miesiąc na wfie. Czy coś poważnego może się stać jakbym zaczęła coś robić na wfie? Albo jakbym poszła na łyżwy ?
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 4186 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 50399
Blokada powinna zadziałać natychmiast. A ćwiczyć nie możesz bo po prostu nie masz czucia w kolanie, o kontuzje wtedy bardzo łatwo.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7
witam, mialam podany zastrzyk monovisc czy jest ktos kto go mial w kolano? chcialabym zadac kilka pytan czy macie takie same dziwne uczucie w kolanie czy powinnam sie martwic

prosze o kontakt ccoloss@wp.pl
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wypalanie

Następny temat

TATUAŻ!!!!

Zaburzenia libido i supresja HPTA „na cyklu” Zaburzenia libido i supresja HPTA „na cyklu” Chcesz szybciej schudnąć? Jedz ryby! Chcesz szybciej schudnąć? Jedz ryby! Denis Cyplenkov - najsilniejsze ręce na świecie Denis Cyplenkov - najsilniejsze ręce na świecie Diamond Cup Espinho 2018 Diamond Cup Espinho 2018 Panatta World Cup Rimini 2018 Wyniki Panatta World Cup Rimini 2018 Wyniki Rafael Brandao wschodząca gwiazda PRO Rafael Brandao wschodząca gwiazda PRO Szwedzka fitness modelka Jelly Devote i jej gorąca transformacja Szwedzka fitness modelka Jelly Devote i jej gorąca transformacja Kiepska genetyka? 6 sposobów na podkręcenie genetyki Kiepska genetyka? 6 sposobów na podkręcenie genetyki