logo
zamknij zamknij

Zastój fbw.

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 323

0 5 0
napisał(a)
jakkjakk
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 290 Na forum 227 dni Przeczytanych tematów 6635
Cześć. To tak, ćwiczę siłowo od 6 miesięcy na masie, zawsze ten sam fbw.

Myślę że skoczyło 3.5 kg mięsa, ale od 1.5 - 2 miesięcy całkowity zastój, ani mm do przodu.

Zaczynałem od figury szkieleta, biceps z 24.5 do 26, teraz pełniejsza figura, trochę tłuszczu bez tragedii, ale faktycznie nic się nie chce zmienić.

Mój trening od 6 miesięcy, przez 3 miesiące robiłem 4 razy tygodniowo, potem przeszedłem na 3 razy na tydzień.

Nogi: przysiady 4 serie x 12 powtórzeń z hantlami 2x10kg + przysiady z piętami nad ziemią 1 x 12 z 2x10kg.

Klatka: rozpiętki 4 x 12 z hantlami 2x10kg + 12 pompek.

Plecy: martwy ciąg 2 x 12 z hantlami 2x10kg + (nie wiem jak to nazwać dobrze) pochylenie i rozchylanie zgiętych rąk na boki (trochę jak rozpiętki to wygląda) 2 x 12 z 2x10kg.

Barki: wymachy hantlami 2 x 12 z 2x10kg + wyciskanie hantli z rotacją 2 x 12 z 2x10kg.

Brzuch: 1 x 12 podciąganie nóg na drążku + 2 x 12 scyzoryki + 1 x 12 wznosy tułowia.

Biceps: uginanie przedramion 4 x 12 z 2x10kg ( dwie serie są z chwytem młotkowym ).

Triceps z klatką: wyciskanie hantli leżąc ręce szeroko ( w dwóch seriach lekko zmieniam że wyciskam hantle by się dotknęły) 4 x 12 z 2x10kg.

Zależy mi szczególnie na bicepsie i klacie bo są naprawdę za słabe nawet jak do reszty, tylko może jeszcze przesadzam. Np. robić biceps 2 razy w tygodniu tylko po ile serii wtedy już chyba dużo nie wiem, proszę ogólnie o pomoc. Martwego ciągu w ogóle nie czuję czy normalnie czy na prostych nogach, za miesiąc kupię większe ciężary, na nogi czuję że też mógłbym trochę więcej dać radę, na klatkę też czuję że większe hantle trzeba, na biceps dałbym rady większe lekko.

Aha no i kim jestem 16 lat, 62kg,18% bf.

Zmieniony przez - jakkjakk w dniu 2017-02-24 22:00:18

Po co kupować sterydy skoro można kurczaki .

Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
NigdyNieMiałemLepszegoBrzucha
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 3611
Przydałoby się zdjęcie żeby ocenić czy faktycznie piersi i biceps odstaje.
napisał(a)
jakkjakk
Początkujący
Coś takiego, trochę fat nieprzyjemny ale radzono mi dalej masować.

Zmieniony przez - jakkjakk w dniu 2017-02-24 23:29:55

napisał(a)
FiQus
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 6318 Wiek 82 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 98582
Plan trzeba modyfikować co jakiś czas, nic tu nie odstaje dużo do zbudowania masz jeszcze, troche cierpliwości
napisał(a)
jakkjakk
Początkujący
Cierpliwość jest ok czyli ćwiczenia zmieniać rozumiem i powinno pomóc spróbuję w takim razie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy FBW - redukcja

Następny temat

Początek redukcji

Kreatyna - dlaczego puchnę?

16.07.2017 II Puchar Bałtyku w Kulturystyce i Fitness 2017 - Władysławowo - WYNIKI

Kofeina a hipertrofia mięśni oraz stan zapalny

Porusz swoją klatę - trzydniowy plan treningowy

Maska treningowa i pas kulturystyczny - czy naprawdę działają?

Cykl na kreatynie - czy muszę chronić nerki i wątrobę?

Kiedy powiedzieć stop diecie redukcyjnej?

Srebrna Sylwia Szostak!