SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zastój

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1797 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21303
Witam mam taki problem ostatnio a raczej teraz jestem na cyklu (4tydzien) i mam zastuj od jakiegos roku,niewiem co z tym zrobic dodam ze dieta i trening jest ok bo w zeszłym roku z ta dieta było ok,trening tez jest ok(czytałem przed chwila wypowiedz krzycha napisał ze bez wiekszych powt. powyrzej 14 niema przyrostu) ja kompletnie niemam juz pojecia co jest grane dodam ze moj staz treningowy to troche ponad 4lata i waga obecna to 98kg
prosze o jakies pod powiedzi lub ewentualne podanie linku z rozwiazaniem zagadki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA_ALBO_BAN_!!!-t501693.html


A następnego posta napisz wspierając się słownikiem ortograficznym

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2010-11-13 14:04:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 262 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8254
Polecił bym zrobic min. tydzień wolnego na regeneracje.
Iść na profesjonalna silownie, jak nie ma takiej mozliwosci przydala by sie przynajmniej zmiana cwiczen,planu treningowego,hantli sztang...
Zarzucic jakas sensowną diete
Ewentualnie jakies suplementy... Efekty powinny sie pokazac
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Plan : szerzej! 4 dniowy trenning do oceny

Wiecej