SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zasady jedzenia wegli i bialka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 101 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3128
Witam. Przeczytalem przed chwilą ksiązke pt. "Jak żyć długo i zdrowo". Jest w niej duzy dzial poswiecony diecie. Autor pisze o połączeniach wegli tłuszczy i balka, jak powinnismy to wszystko jesc czego unikac itp. Juz wczessniej o tym słyszalem ale jak przeczytalem teraz co sioe dzieje w naszym organizmie jak zjem ryż z kurczaczkiem to wzieła mnie ochota na przetestowanie takeigo sposobu jedzoenia. Przeczytalem, ze pomiedzy posiliem bialkowym a weglami trzeba odczekac minimum 2-3 godzinki. No i teraz jak to sie ma z ludzmi ktorzy trenują... Moze moja wiedza nie jest za duza ale czytalem ze aby bialko bylo wykorzystane organizm potrzebuje energii (ktorą naturalnie czerpie z ww.) Czy w takim razie mozna jesc tak jak napisalem? (przerwy 2 godzinki pomiedzy ww i bialkiem) Aktualnie jestem na diecie ckd ale schudlem 8 kg i miesnie brzuszka widac ale to ciągle za mało a przez ostatnie 2-3 tyg waga nie spada pomimo obciecia kalorii. Fajnie by bylo jak by ktos mnie oswiecił w tym temacie:P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
było kiedyś otym i podobno da się budować masę ale ja nie stosowałem

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 101 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3128
czyli myslisz ze jak bym przeszedł na zwyką diete low-carb stosując sie do tych zasad to by bylo ok?? bo na ckd juz za bardzo nie ma rezultatów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
można sprubowadz zawsze nowy bodziec

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka w prezencie

Następny temat

Jak najlepiej wykonywac aeroby?

WHEY premium