SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zarabiacie pieniadze?? ile oddajecie rodzicom ??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9243
tak jak w temacie , ja przykladowo ucze sie w szkole wieczorowej i pracuje w piekarni, jako,ze mam 20 lat ustalilem z rodzicami,ze bede im oddawal kwote 200 zl/miesiecznie mysle,ze to jest dobra kwota , nie wliczajac w to chlebek,ktory dostaje codziennie ;] jak u was to wyglada bo u moich kolegow roznie,niektorzy daja 300 zl a inni 100 zl ... wiec zdania sa podzielone, pozdrawiam wszystkich !!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1544 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30025
ja nic nie daje kestem synem do ****a nie beda nawet chcieli brac odemnie kasy

Zmieniony przez - -sailor- w dniu 2007-10-06 18:29:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Ile zarazbiasz w tej piekarni?
5zl/1h,czy masz stala pensje max 1200??
Kiedys pracowalem w piekarni i nie wiem co mnei tam trzymalo 4 miesiace.Jak to kumple mowili to praca dla roboli (bez obrazy)

Co do tematu to nie mieszkam z rodzicami ale kasa czasem sypne.

Zmieniony przez - hunter007 w dniu 2007-10-06 18:37:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Mysle ze to czy ktos daje rodzicom kase czy nie i jak daje to jaka to jest kwota jest uzaleznione od pozycji materialnej rodzicow i tego ile sam zarabia.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokładnie Georgu ja np. nie mam za fajnie bo mieszkam z mama i siostra, teraz mam prace taka dorywcza na studiach dziennych to obiecalem mamie ze bede kupowal sobie bilet miesieczny za 45 zeta i od czasu do czasu karte do telefonu, oczywiscie powiedzialem ze dam siano jak bedzie potrzebne..ale to i tak wszystko zalezy do charakteru danego człowieka i od jego sytuacji
pozdro chłopaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiele zalezy od tego czy sie juz zaklada wlasna rodzine
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ABS II

Następny temat

podpucha??8-)

WHEY premium