;
Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 226 razy
  • Autor

Zapotrzebowanie kaloryczne na masie.

• cenior
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Na forum: 1 rok
    • LPA: 116

Wysłano 2 IX 2013 19:44

zgłoś naruszenie

Witam, nazywam się Kamil mam 16 lat i chciałbym zacząć stosować dietę na masę gdyż jestem dość chudy (ektomorfik). Z kalkulatora na PoTreningu.pl wynika że moje zapotrzebowanie to:
    Współczynnik BMR 1754.1
    Aby utrzymać wagę
    Kalorie 3025.82
    Węglowodany 55% 1664.2kcal = 416.05gram
    Białko 15%% 453.87kcal = 113.47gram
    Tluszcz 30% 907.75kcal = 100.86gram

1.Ile muszę dodać do Węgli,białka,kalorii i tłuszczy aby dobrze masa wchodziła ?
    2.Czy dam radę utrzymać taką dietę wyłącznie z naturalnych produktów bez jakichkolwiek odżywek ?

ps. siłownia około 3-4 razy w tygodniu ! (W kalkulatorze uwzględniłem aktywność duża 3-5 dni)
    pozdrawiam!
  • Wysłano 01 stycznia 0001 00:00

zgłoś naruszenie
    Polecamy zaufać naszym specjalistom, dobierając plan treningowy, plan odżywiania czy suplementację, potrzebujesz indywidualnego podejścia. Poproś o przygotowanie planu dla Ciebie http://potreningu.pl/plany. Profesjonalny, kompletny plan: diety + treningi + suplementacja, już od 149 69
  • dudee
    • Pochwały:1
    • Nagany:0
    • Na forum: 2 lata
    • LPA: 128218
    • Status:Specjalista

Wysłano 2 IX 2013 20:26

zgłoś naruszenie
    Nie ma w tym żadnego problemu.

Dodajesz około 200-300 kcal do swojego zapotrzebowania i układasz dietę, po czym dajesz do sprawdzenia/poprawy w postaci zrzutu potreningu.pl

Czytaj tematy podwieszone, tam masz wszystko.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2013-09-02 20:26:59
    ''The secret of success is learning how to use pain and pleasure instead of having pain and pleasure use you. If you do that, you’re in control of your life. If you don’t, life controls you.” – Tony Robbins

“Beliefs have the power to create and the power to destroy. Human beings have the awesome ability to take any experience of their lives and create a meaning that disempowers them or one that can literally save their lives.” - Tony Robbins

“There is no greatness without a passion to be great, whether it’s the aspiration of an athlete or an artist, a scientist, a parent, or a businessperson.” - Tony Robbins

''Nie rodzimy się ze zdolnościami. Nie ma genów odpowiedzialnych za talent lub jakieś umiejętności. Nabywamy je. Możesz nauczyć się wszystkiego.'' - Mateusz Grzesiak.
  • Ekspert-SFD
    • Pochwały:0
    • Nagany: brak
    • Na forum: 3 lata
    • LPA: 61434

Wysłano 2 IX 2013 22:33

zgłoś naruszenie
    Witam,
    zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.