SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Zapotrzebowanie kaloryczne na masie.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 424

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 138
Witam, nazywam się Kamil mam 16 lat i chciałbym zacząć stosować dietę na masę gdyż jestem dość chudy (ektomorfik). Z kalkulatora na PoTreningu.pl wynika że moje zapotrzebowanie to:
Współczynnik BMR 1754.1
Aby utrzymać wagę
Kalorie 3025.82
Węglowodany 55% 1664.2kcal = 416.05gram
Białko 15%% 453.87kcal = 113.47gram
Tluszcz 30% 907.75kcal = 100.86gram

1.Ile muszę dodać do Węgli,białka,kalorii i tłuszczy aby dobrze masa wchodziła ?
2.Czy dam radę utrzymać taką dietę wyłącznie z naturalnych produktów bez jakichkolwiek odżywek ?

ps. siłownia około 3-4 razy w tygodniu ! (W kalkulatorze uwzględniłem aktywność duża 3-5 dni)
pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1272 Napisanych postów 24314 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 353058
Nie ma w tym żadnego problemu.

Dodajesz około 200-300 kcal do swojego zapotrzebowania i układasz dietę, po czym dajesz do sprawdzenia/poprawy w postaci zrzutu potreningu.pl

Czytaj tematy podwieszone, tam masz wszystko.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2013-09-02 20:26:59

Dietetyk - konsultacje dietetyczne (kontakt tylko prywatnie)

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 20191 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW+Siłka+Weider

Następny temat

Podstawowe pytanie.

Katarzyna Strzelczyk - ocena sylwetki Phil Heath ryzykował życiem! Leksykon suplementacji: Acetyl-L-karnityna Anna Nawrot - ocena sylwetki Kasze - porównanie okiem dietetyka cz. II Boostery testosteronu a badania hormonalne - dlaczego są ważne? Pasja Maszyny o której nie wiedzieliście! Kasza czy ziemniaki? Porównanie okiem dietetyka