SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Zapisy do grupy początkującej BJJ/MMA Gdańsk

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6042

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 335
Akademia Sarmatia Gdańsk, jeden z wiodących klubów Bjj i MMA w Polsce ma przyjemność zaprosić wszystkich chętnych na treningi. Od 2 września rusza nowa grupa początkujaca. Zajęcia będą się odbywały wg. następującej rozpiski:
Poniedziałek
17.00-18.30: styl sportowy (chwyty) - początkujący
18.30-20.00: styl sportowy (chwyty) - średnio zaawansowani
19.45-21.30: styl sportowy (chwyty) - zaawansowani

Wtorek
18.15-19.45: zapasy - zawodnicy MMA i zaawansowani
19.45-21.00: boks - wszyscy

Środa
17.00-18.30: styl sportowy (chwyty) - początkujący
18.30-20.00: styl sportowy (chwyty) )- średnio zaawansowani
19.45-21.30: styl sportowy (chwyty) - zaawansowani

Czwartek
18.15-19.45: zapasy - zawodnicy MMA i zaawansowani
19.45-21.00: boks - wszyscy

Piątek
18.00-19.30: styl wolny (MMA) - wszyscy
19.30-21.00: styl wolny (MMA) - zawodnicy MMA

Miejsce:
Szkoła Podstawowa nr 52, ul. Kosciuszki 111 (przy skrzyżowaniu z Hallera), Gdańsk-Wrzeszcz

Akademia Sarmatia naucza Brazylijskiego jiu-jitsu w pełnej formie, zarówno w stylu sportowym (chwyty) jak i stylu wolnym (tzw. MMA). Tylko w zeszłym roku nasi zawodnicy stoczyli 17 walk zawodowych, z których wygrali 13, przegrali 2 i zremisowali także 2. Wystartowaliśmy w siedmiu imprezach amatorskich MMA, gdzie zdobyliśmy 8 złotych, 1 srebrny i 2 brązowe medale. W ostatnich ogólnopolskich zawodach sportowego Bjj - Copa Posnania w czerwcu zdobyliśmy pierwsze miejsce drużynowo (4 złota, 1 srebro, 3 brązy). Pomimo wakacji w sierpniu wzięliśmy udział w dwóch galach amatorskich MMA, gdzie nasi zawodnicy wygrali 4 z 5 stoczonych walk.
Akademia Sarmatia należy do Zespołów Shooters MMA i Bjj Polska. Szeroko współpracujemy też z innymi teamami. Wiedzę czerpiemy od
- Roya Harrisa, posiadacza najwyższego wsród niebrazylijczyków stopnia w Bjj : faixa preta 4 grau, opiekuna Bjj-Polska i szkoleniowca US Neavy Seals i FBI.
- Augusta Wallena, lidera Shootersów, mistrza świata Shootfightingu i posiadacza faixa preta Bjj.
- profesora Joe Moreiry, faixa preta 8 grau Bjj, 3 dan Kodokan judo, jednego z największych autorytetów Bjj na swiecie.
- Karola Matuszczaka, prekursora Bjj w Polsce, zwycięzcy pierwszej walki MMA w Polsce, faixa preta Bjj, 4 dan aikido, 3 dan iaido.
- Eduardo Nascimento, faixa preta Bjj, mistrza świata Bjj.
- oraz wielu wielu innych.

Treningi prowadzą:

- Paweł Ziółkowski - główny instruktor. Sztuki walki trenuje od 1983 roku, w tym Bjj/MMA od 1998. Jeden z prekursorów Bjj w Polsce (trzecia osoba w Polsce po Karolu Matuszczaku i Sławku Barczaku, która zaczęła ćwiczyć). Jedyny instruktor z pierwszej grupy ćwiczącej Bjj w naszym kraju, który naucza poza kolebką polskiego Bjj - Poznaniem. Pierwszy Polak, który wygrał międzynarodowy turniej Bjj. Sędzia sportowy Bjj, Submission fighting, MMA i Full-contact jiu-jitsu. Dziennikarz, autor ponad stu artykułów w prasie specjalistycznej i popularnej poświeconych walce wręcz. Długoletni zastępca redaktora naczelnego magazynu sztuk i sportów walki “Budokan". Rekord MMA 1-0.
- Andrzej Wroński - instruktor rzutów w grupie zawodniczej. Dwukrotny Mistrz Olimpijski w zapasach, Mistrz Świata w zapasach, trzykrotny Mistrz Europy w zapasach, pietnastokrotny Mistrz Polski w zapasach, drugi na liście najlepszych zapaśników świata (po Karelinie) Miedzynarodowej Federacji Związków Zapaśniczych - FILA.
- Zdzisław Soczewiński - instruktor uderzeń. Trener ze “stammowskiej szkoły", Mistrz Polski w boksie, srebrny i trzykrotnie brązowy medalista Mistrzostw Polski w boksie, trzykrotny drużynowy Mistrz Polski w boksie, nauczyciel Darka Michalczewskiego i Iwony Guzowskiej.
- Paweł Grządzielski - asystent głównego instruktora. Rekord MMA 2-0.
- Tomasz Fiuk - asystent głównego instruktora. Medalista Pucharu Polski Bjj. Rekord 5-1.
- Marcin Pionke - instruktor rzutów w grupach początkującej i sredniozaawansowanej. 1 dan judo, wielokrotny zwycięzca turniejów judo, mistrz i najlepszy zawodnik IV edycji ligi Shooto, rekord MMA 6-0-1.
kontakt:
tel.: 507 559 479
Strona klubu: www.akademiasarmatia.com
Filmy z naszych walk: www.youtube.com/AkademiaSarmatia
Nasi zawodnicy w bazie danych zawodowego MMA: http://www.sherdog.com/fightfinder.php?search=yes&association=Akademia Sarmatia
Chcesz nauczyć się walczyć? Ucz się od najlepszych! Zapraszamy!!!

Akademia Sarmatia
Shooters MMA
www.akademiasarmatia.com
www.shootersmma.com 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA Malbork - Extreme Fighters

Następny temat

PROMOCJA SAMBO SYSTEM POLSKA -25% PRZEZ 3 MIESIĄCE !!!!!!

Żeberka pieczone z Dzikim sosem BBQ Żeberka pieczone z Dzikim sosem BBQ Fruktoza - booster kortyzolu Fruktoza - booster kortyzolu Stan “The Rhino” Efferding - nadal w świetnej formie! Stan “The Rhino” Efferding - nadal w świetnej formie! Alyx Ulbrich - fitnesska, która uwielbia treningi outdoorowe Alyx Ulbrich - fitnesska, która uwielbia treningi outdoorowe Ja naturalnie obniżyć poziom cukru we krwi? Ja naturalnie obniżyć poziom cukru we krwi? Jak zmienia się skład mięśni siłacza, gdy nic nie robi?! Jak zmienia się skład mięśni siłacza, gdy nic nie robi?! Mistrzostwa Europy IFBB 2018 - Podsumowanie drugiego dnia Mistrzostwa Europy IFBB 2018 - Podsumowanie drugiego dnia Niezwykli kulturyści na świecie Niezwykli kulturyści na świecie