Temat został odczytany 5731 razy

Zapisy do grupy początkującej BJJ/MMA Gdańsk

zgłoś naruszenie
  • Kuba_bjj
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 87
  • Na forum: 8 lat
  • Płeć: Mężczyzna
  • LPA: 335

Akademia Sarmatia Gdańsk, jeden z wiodących klubów Bjj i MMA w Polsce ma przyjemność zaprosić wszystkich chętnych na treningi. Od 2 września rusza nowa grupa początkujaca. Zajęcia będą się odbywały wg. następującej rozpiski:
Poniedziałek
17.00-18.30: styl sportowy (chwyty) - początkujący
18.30-20.00: styl sportowy (chwyty) - średnio zaawansowani
19.45-21.30: styl sportowy (chwyty) - zaawansowani

Wtorek
18.15-19.45: zapasy - zawodnicy MMA i zaawansowani
19.45-21.00: boks - wszyscy

Środa
17.00-18.30: styl sportowy (chwyty) - początkujący
18.30-20.00: styl sportowy (chwyty) )- średnio zaawansowani
19.45-21.30: styl sportowy (chwyty) - zaawansowani

Czwartek
18.15-19.45: zapasy - zawodnicy MMA i zaawansowani
19.45-21.00: boks - wszyscy

Piątek
18.00-19.30: styl wolny (MMA) - wszyscy
19.30-21.00: styl wolny (MMA) - zawodnicy MMA

Miejsce:
Szkoła Podstawowa nr 52, ul. Kosciuszki 111 (przy skrzyżowaniu z Hallera), Gdańsk-Wrzeszcz

Akademia Sarmatia naucza Brazylijskiego jiu-jitsu w pełnej formie, zarówno w stylu sportowym (chwyty) jak i stylu wolnym (tzw. MMA). Tylko w zeszłym roku nasi zawodnicy stoczyli 17 walk zawodowych, z których wygrali 13, przegrali 2 i zremisowali także 2. Wystartowaliśmy w siedmiu imprezach amatorskich MMA, gdzie zdobyliśmy 8 złotych, 1 srebrny i 2 brązowe medale. W ostatnich ogólnopolskich zawodach sportowego Bjj - Copa Posnania w czerwcu zdobyliśmy pierwsze miejsce drużynowo (4 złota, 1 srebro, 3 brązy). Pomimo wakacji w sierpniu wzięliśmy udział w dwóch galach amatorskich MMA, gdzie nasi zawodnicy wygrali 4 z 5 stoczonych walk.
Akademia Sarmatia należy do Zespołów Shooters MMA i Bjj Polska. Szeroko współpracujemy też z innymi teamami. Wiedzę czerpiemy od
- Roya Harrisa, posiadacza najwyższego wsród niebrazylijczyków stopnia w Bjj : faixa preta 4 grau, opiekuna Bjj-Polska i szkoleniowca US Neavy Seals i FBI.
- Augusta Wallena, lidera Shootersów, mistrza świata Shootfightingu i posiadacza faixa preta Bjj.
- profesora Joe Moreiry, faixa preta 8 grau Bjj, 3 dan Kodokan judo, jednego z największych autorytetów Bjj na swiecie.
- Karola Matuszczaka, prekursora Bjj w Polsce, zwycięzcy pierwszej walki MMA w Polsce, faixa preta Bjj, 4 dan aikido, 3 dan iaido.
- Eduardo Nascimento, faixa preta Bjj, mistrza świata Bjj.
- oraz wielu wielu innych.

Treningi prowadzą:

- Paweł Ziółkowski - główny instruktor. Sztuki walki trenuje od 1983 roku, w tym Bjj/MMA od 1998. Jeden z prekursorów Bjj w Polsce (trzecia osoba w Polsce po Karolu Matuszczaku i Sławku Barczaku, która zaczęła ćwiczyć). Jedyny instruktor z pierwszej grupy ćwiczącej Bjj w naszym kraju, który naucza poza kolebką polskiego Bjj - Poznaniem. Pierwszy Polak, który wygrał międzynarodowy turniej Bjj. Sędzia sportowy Bjj, Submission fighting, MMA i Full-contact jiu-jitsu. Dziennikarz, autor ponad stu artykułów w prasie specjalistycznej i popularnej poświeconych walce wręcz. Długoletni zastępca redaktora naczelnego magazynu sztuk i sportów walki “Budokan". Rekord MMA 1-0.
- Andrzej Wroński - instruktor rzutów w grupie zawodniczej. Dwukrotny Mistrz Olimpijski w zapasach, Mistrz Świata w zapasach, trzykrotny Mistrz Europy w zapasach, pietnastokrotny Mistrz Polski w zapasach, drugi na liście najlepszych zapaśników świata (po Karelinie) Miedzynarodowej Federacji Związków Zapaśniczych - FILA.
- Zdzisław Soczewiński - instruktor uderzeń. Trener ze “stammowskiej szkoły", Mistrz Polski w boksie, srebrny i trzykrotnie brązowy medalista Mistrzostw Polski w boksie, trzykrotny drużynowy Mistrz Polski w boksie, nauczyciel Darka Michalczewskiego i Iwony Guzowskiej.
- Paweł Grządzielski - asystent głównego instruktora. Rekord MMA 2-0.
- Tomasz Fiuk - asystent głównego instruktora. Medalista Pucharu Polski Bjj. Rekord 5-1.
- Marcin Pionke - instruktor rzutów w grupach początkującej i sredniozaawansowanej. 1 dan judo, wielokrotny zwycięzca turniejów judo, mistrz i najlepszy zawodnik IV edycji ligi Shooto, rekord MMA 6-0-1.
kontakt:
tel.: 507 559 479
Strona klubu: www.akademiasarmatia.com
Filmy z naszych walk: www.youtube.com/AkademiaSarmatia
Nasi zawodnicy w bazie danych zawodowego MMA: http://www.sherdog.com/fightfinder.php?search=yes&association=Akademia Sarmatia
Chcesz nauczyć się walczyć? Ucz się od najlepszych! Zapraszamy!!!

Akademia Sarmatia
Shooters MMA
www.akademiasarmatia.com
www.shootersmma.com
1251711285000