logo
zamknij zamknij

Zaniżony testosteron.

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2522

0 5 0
napisał(a)
Pat91
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 2016 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 113
Właśnie w tym problem, że nigdy nic nie ładowałem w siebie. Byłem na hospitalizacji teraz i miałem badania właściwie wszystkiego. Urolog, prześwietlenie klatki, ginekolog, badania krwi, moczu, dosłownie wszystko. Jeden lekarz, mianowicie ginekolog Wołczyński oceniając moje wyniki powiedział, że to wygląda na zblokowanie organizmu i od razu spytał, czy nie brałem czegoś i mimo, że powiedziałem mu, że nigdy świadomie żadnych sterydów nie przyjąłem to dalej upierał się przy tym, jakby uważał, że coś ukrywam i nie chcę powiedzieć prawdy. Koniec końców zalecił podanie mi hcg i badania krwi przed, w trakcie oraz po. To wszystko czeka mnie za miesiąc na następnej hospitalizacji kilkudniowej.
napisał(a)
BPL-G Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1020 Napisanych postów 40760 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 363056
To dosc normalne u lekarza przy tej specjalizacji ze drąży temat tym bardziej jesli po Tobie widać że trenujesz, bo ma to wpływ na powstanie zaburzenia i leczenie.

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia: www.fizjosteo.pl Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5, 01-015 Warszawa www.facebook.com/FizjoOsteo

napisał(a)
Pat91
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 2016 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 113
Tylko, że po mnie w ogóle nie widać, że ćwiczę bo przez spieprzone hormony mam mniej mięśni niż normalny człowiek i do tego lekką nadwagę. Dlatego zdziwiłem się, że mi zasugerował branie sterydów kiedy wyglądam jak chudy patyk z lekką nadwagą.
napisał(a)
BPL-G Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1020 Napisanych postów 40760 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 363056
Nawet jeśli forma odbiega to dobrze że drąży temat i szuka możliwych przyczyn powstałych problemów, nie brałeś to mówisz jeśli coś gdzieś było również bo może to mieć wpływ na leczenie, natomiast nie ma co się tym przejmować czy irytować z tego powodu

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia: www.fizjosteo.pl Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5, 01-015 Warszawa www.facebook.com/FizjoOsteo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wachania siłowe

Następny temat

ból w kregosłupa w odcinku lędzwiowym